Kullanıcı Adı Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 15
Sayı: 1750
Güzel Sanatlar Fakülteleri ve benzeri okulların yetenek giriş sınavlarının YÖK tarafından kaldırılması konusunda ne düşünüyorsunuz?

Kaldırılması doğru bir karar, Katılıyorum.
Kaldırılması yanlış bir karar, Katılmıyorum.

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 66 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

Müzik eğitimcisi, yazar ve besteci merhum Sefai Acay anılıyor! - 20.12.2016Cumhuriyetimizin yetiştirdiği değerli müzik eğitimcisi, yazar, araştırmacı ve eğitim müziği bestecisi Yrd. Doç. Dr. Sefai Acay 22 Aralık 2016 Perşembe günü Ankara‘da düzenlenecek bir toplantı ile anılıyor

 

Serfai Acay'ın değerli yakınlarının, dostlarının, meslektaşlarının, öğrencilerinin ve sevenlerinin bu toplantıya katılımlarını bekleniyor.

 

Gazi Üniversitesi Gazi Eğitim Fakültesi GSE Bölümü Müzik Anabilim Dalı ve Müzik Eğitimcileri Derneği tarafından birlikte düzenlenen anma toplantısı, 22 Aralık 2016 Perşembe günü saat 12:40- 14:30 arasında Gazi Konser Salonunda yapılacak.

 

Sefai Acay, 20 Eylül 2016 günü Anamur’da vefat etmiş ve 21 Eylül 2016 günü memleketi olan Akşehir’de sonsuzluğa uğurlanmıştı.

 

Mavi Nota Müzik Dergisi ve Mavi Nota e-Müzik Gazetesi'nin danışma kurulu üyesi ve öğretmeni olan Sefai Acay, 23. Mavi Nota Müzik Ödülleri (2015)'nin Seçiciler Kurulu üyeliğinde bulunmuştu.

 

25 Kasım 2016 Cuma günü Trabzon Karadeniz Teknik Üniversitesi Prof. Dr. Osman Turan Kültür ve Kongre Merkezi'nide gerçekleştirilen ve kızı Senem Acay Sözbir'inde katıldığı 23. Mavi Nota Müzik Ödülleri (2015) töreninde Sefai Acay için saygı duruşu gerçekleştirilmiş ve anısına konuşmalar yapılmıştı

 

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2019