Kullanıcı Adı
Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 15
Sayı: 1770
5 Ağustos 2020 tarihinde yapılacak olan CSO Stajyer sanatçı sınavı şartnamesi hükümleri, CSO gibi standardı yüksek bir orkestraya stajyer sanatçı seçmek için yeterli midir?

Yeterlidir.
Yeterli Değildir.

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 22 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

CHP'li Malik Ecder Özdemir Silivri Cezaevi'nin kamera ile izlenmesini eleştirdi: Mesela, Deniz Seki gibi ünlü birinin özel yaşamının izlenmesi son derece sakıncalı. - 25.05.2009Meclis İnsan Hakları Komisyonu Üyesi, CHP'li Malik Ecder Özdemir, cezaevlerindeki kameralı sisteme itiraz etmişti. Ergenekon tutuklularının bulunduğu Silivri Cezaevi'nin kamera ile izlenmesini eleştiren Özdemir'i ikna etmek de Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürü Nizamettin Kalaman'a düştü. Kalaman, Özdemir'e, aynı uygulamanın yapıldığı Sincan L Tipi Cezaevi'ni gezdirdi. Burada yaklaşık 5 saat süren gezide, Kalaman, "mahkumların özel yaşam alanlarının görüntülenmediğini" anlattı.

'İŞKENCE YAPMAK GİBİ'


Fakat Özdemir'in fikri değişmemişti. Kamera ile izlemenin kriterleri olması gerektiğini belirten Özdemir, şöyle dedi: "Silivri'de saygın kişiler var. Onlar için izleme işkence olur. Mesela, Deniz Seki gibi ünlü birinin özel yaşamının izlenmesi son derece sakıncalı. Sanatçı, ya frikik verse; özel hayatını altüst etmez mi?"

Milliyet
Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2020