Kullanıcı Adı
Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 17
Sayı: 1807
Mavi Nota e-Müzik Gazetesi'ni hangi yolla öğrendiniz?

Arkadaş tavsiyesi üzerine öğrendim.
Yaptığı çalışmalardan dolayı biliyordum.
Basın yayın araçları aracılığı ile öğrendim
İnternet arama motoru aracılığı ile öğrendim.
Tesadüfen öğrendim
Mavi Nota'yı doğduğu günden beri bilirim

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 19 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

Klazz Brothers ve CSO aynı sahnede buluşuyor. - 21.09.2011Klasik müzik eserlerini caz ve Küba ritimleriyle yorumlayan Klazz Brothers Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası eşliğinde Ankara’da konser verecek

KLAZZ BROTHERS VE CSO AYNI SAHNEDE BULUŞUYOR!

Klasik müzik eserlerini Küba müziğiyle harmanlayarak eşsiz ritimler yaratan dünyaca ünlü Alman caz grubu Klazz Brothers, Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası (CSO) eşliğinde konser vermek için Doğuş Grubu ana sponsorluğunda Türkiye’ye geliyor. İlk defa bir senfonik orkestra eşliğinde konser verecek olan grup, Caz ve Küba ritimlerini klasik müziğe uyarladıkları müziklerini Ankaralı sanatseverlerle buluşturacak. Şef Rengim Gökmen yönetiminde ve CSO eşliğinde gerçekleşecek, Tobias-Kilan Forster kardeşler tarafından kurulmuş olan Klazz Brothers konseri, 27 Eylül Salı günü saat 20:00’de Cer Modern Sanat Merkezi’nde yapılacak

Dünyaca ünlü Alman caz grubu Klazz Brothers, Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası eşliğinde konser vermek için Türkiye’ye geliyor. Doğuş Grubu ana sponsorluğunda gerçekleşecek etkinlikte Türkiye’de ilk kez bir senfonik orkestrayla sahne alacak olan grup, eşsiz müzik tarzlarını Türk müzikseverlerle buluşturacak.

Caz ve Küba ritimlerini klasik müziğe uyarlayarak kendine müzik dünyasında hatırı sayılır bir yer edinen Klazz Brothers, CSO eşliğinde verecekleri konserde Mozart’tan Bach’a ünlü birçok ünlü bestecinin eserlerini Küba perküsyonlarıyla yorumlayacak. Şef Rengim Gökmen tarafından yönetilecek konser 27 Eylül Salı günü Cer Modern Sanat Merkezi’nde saat 20:00’de gerçekleşecek.  

İsimlerini harmanladıkları klasik müzik ve cazın birleşiminden alan ve Tobias-Kilan Forster kardeşler tarafından kurulan Klazz Brothers, 2002 yılının sonlarında piyasaya çıkan Classic Meets Cuba albümleriyle Avrupa’da yakaladıkları başarıyı, 2004 senesinde Amerika’ya taşıdı. 2006 yılında yayınladıkları Mozart Meets Cuba albümleri ise grubun dünya çapında üne sahip olmasını sağladı.

 

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2021