Kullanıcı Adı
Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 16
Sayı: 1807
Mavi Nota e-Müzik Gazetesi'ni hangi yolla öğrendiniz?

Arkadaş tavsiyesi üzerine öğrendim.
Yaptığı çalışmalardan dolayı biliyordum.
Basın yayın araçları aracılığı ile öğrendim
İnternet arama motoru aracılığı ile öğrendim.
Tesadüfen öğrendim
Mavi Nota'yı doğduğu günden beri bilirim

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 32 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

Gülsin Onay, Kolombiya ve Şili'de gönülleri fethetti. - 08.10.2010Dünyaca ünlü piyano virtuozumuz Gülsin Onay, 29 Eylül’de başladığı Güney Amerika turnesini Perşembe akşamı (7 Ekim) La Serena Piyano Festivali’nde verdiği konser ile tamamladı.

Sanatçı turne kapsamında önce Kolombiya’nın başkenti Bogota’da bir konser verdi, ardından ilk defa olmak üzere Şili’ye giderek burada hem Santiago’da müzikseverler ile buluştu hem de bu yıl ilk kez gerçekleştirilen La Serena Piyano Festivali’ne konuk oldu.

Kolombiya ve Şili’nin bağımsızlıklarının 200. yılı kutlamaları kapsamında gerçekleşen konserlere müzikseverlerin ilgisi büyük oldu. Gülsin Onay, programında Beethoven, Debussy ve Chopin’in eserlerine yer verirken kendisini dakikalarca ayakta alkışlayan dinleyicilere ayrıca Saygun ile ülkemizin müziğini de tanıttı.

Ünlü virtuozumuz geçen sonbaharda Arjantin ve Uruguay’ı kapsayan turnesi ile Güney Amerikalı dinleyicilerin gönüllerini fethetmişti. Bu yıl Kolombiya ve Şili’yi ziyaret eden Onay, önümüzdeki sonbaharda ise Ekvator, Peru ve Brezilya’yı da içine alan bir turneye çıkmaya hazırlanıyor.
  
Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2021