Kullanıcı Adı Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 15
Sayı: 1759
Güzel Sanatlar Fakülteleri ve benzeri okulların yetenek giriş sınavlarının YÖK tarafından kaldırılması konusunda ne düşünüyorsunuz?

Kaldırılması doğru bir karar, Katılıyorum.
Kaldırılması yanlış bir karar, Katılmıyorum.

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 45 müzisyen gazete okuyor
 
 
Yeni Albümler
 

Britney Spears - Two Original Album 

Britney Spears'ın sevilen albümleri
"Femme Fatale" ve "Circus"ın yer aldı
ğı çok özel boxset

şimdi Sony Music etiketiyle arşivlerdeki yerini almaya hazırlanıyor.

 

                Britney Spears’ın 2008 yılında yayınlanan sürpriz albümü “Circus”ın çıkış parçası “Womanizer” tüm dünyada büyük ilgi görmüş ve de  radyo ve müzik televizyonlarının en fazla çalınan şarkılarından biri haline gelmişti! Ünlü Billboard “HOT 100”  listelerine 96. sıradan girmesinin hemen ardından zirveye yerleşen “Womanizer”, liste tarihinin en hızlı yükselişini göstererek bir rekora imza atan Spears’ın bu albümünde öne çıkan diğer şarkılar ise; “Circus”, “If You Seek Amy” ve “Radar” oldu.

 

                Tam 20 ülkenin dijital single listesinde 1 numaraya yerleşen ve radyoların en çok çalınan şarkılarından biri olan albümün çıkış parçası “Hold It Against Me” ile birlikte "Till The World Ends", "I Wanna Go", "Criminal" gibi birbirinden çok sevilen şarkılarının yer aldığı Britney Spears'ın 7. stüdyo albümü “FEMME FATALE”, her zaman olduğu gibi en çok konuşulan pop yıldızlarından biri olan Britney Spears’ı yine gündeme ve listelerin zirvesine taşımıştı!

 

                Britney Spears 14 yıllık kariyeri boyunca, yayınlandığı anda Billboard Top 200’de #1. numaraya yerleşen 7 albüm yayınladı. Sanatçı, listeleri altüst eden hit şarkıları ve albümleriyle tüm dünyanın tanıdığı bir isim haline geldi ve toplam 67 milyonluk bir albüm satış adetine ulaşarak son 10 yılın, albümü en çok satılan isimlerinden biri oldu. Britney Spears’ın her biri büyük başarı toplayan albümleri ise şöyle :  …Baby One More Time (1999);  Oops!... I Did It Again (2000); Britney (2001); In The Zone (2003); Blackout (2007); Circus (2008)  ve Femme Fatale (2011).

 

Britney Spears hayranlarının arşivinde mutlaka yer alması gereken bu 2CD’lik box set albüm Sony Music etiketiyle müzikmarketlerde!

 

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2020