Kullanıcı Adı
Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 15
Sayı: 1770
5 Ağustos 2020 tarihinde yapılacak olan CSO Stajyer sanatçı sınavı şartnamesi hükümleri, CSO gibi standardı yüksek bir orkestraya stajyer sanatçı seçmek için yeterli midir?

Yeterlidir.
Yeterli Değildir.

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 42 müzisyen gazete okuyor
 
 
Yeni Albümler
 

The Script – “#3” 

İrlandalı rock grubu The Script’in “#3” adlı yeni albümü, grubun her zamanki çizgisinde sözleriyle dikkat çekerken albüm müzikal olarak daha pozitif ve yüksek tempolu şarkılardan oluşuyor. Danny O’Donoghue, Mark Sheehan ve Glen Power ile The Script yeni albümünün kayıtlarını Londra’daki Sphere Stüdyoları’nda gerçekleştirdi. Albümün prodüktörlüğünü ise grup üyeleri Danny ve Mark’ın yanı sıra İrlandalı prodüktör Jimbo Barry üstlendi.

 

 

 

The Script  yeni albümünün en iddialı şarkılarından “Hall of Fame”de Will.i.am ile bir araya geldi! Hall of Fame’in mikslerini ise daha önce Oasis ve Coldplay gibi gruplarla da yaptığı çalışmalardan tanınan Mark “Spike” Stent üstlendi.

 

 

 

Paul McCartney, U2, Take That, Tinie Tempah gibi isimlerle de sahneyi paylaşmış olan ve Brit Müzik Ödülleri’de iki adaylığı bulunan The Script’in Youtube’da 100 milyonluk izlenme rakamı, Twitter’da 1,5 milyon ve Facebook’taki 4 milyona yaklaşan takipçi sayısı bulunuyor!

 

 

 

The Script 2008’da listelerin zirvesine yerleşen aynı adlı ilk albümlerinin ardından 2010 yılındaki “Science and Faith” albümüyle çift platin plak kazandı ve albümün tüm dünyada 4 milyon plağı satıldı. The Script, yeni albümleriyle de başarılarını devam ettireceğe benziyor!

 

 

 

“The Script - #3” Sony Music etiketiyle müzik marketlerde!

 

 

 

The Script - #3

 

Good Ol' Days

 

Six Degrees Of Separation

 

Hall of Fame

 

If You Could See Me Now

 

Glowing

 

Give the Love Around

 

Broken Arrow

 

Kaleidoscope

 

No Words

 

Millionaires

 

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2020