Kullanıcı Adı
Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 16
Sayı: 1807
Mavi Nota e-Müzik Gazetesi'ni hangi yolla öğrendiniz?

Arkadaş tavsiyesi üzerine öğrendim.
Yaptığı çalışmalardan dolayı biliyordum.
Basın yayın araçları aracılığı ile öğrendim
İnternet arama motoru aracılığı ile öğrendim.
Tesadüfen öğrendim
Mavi Nota'yı doğduğu günden beri bilirim

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 39 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

Kelly Clarkson’ın Sia İle Yazdığı “Invicible” Bu Albümde! - 24.07.2015Güçlü sesiyle ve bugüne dek yayınladığı başarılı albümlerle dünya çapında bir pop yıldızı haline gelen Kelly Clarkson’ın 6.stüdyo albümü “Piece By Piece” Sony Music etiketiyle yayınlanıyor. Şimdiden Billboard Top 200 listesinde #1 numaraya kadar yükselen bu albüm aynı zamanda Kelly Clarkson’ın bu listede #1 numarada yer alan 3. albüm olma özelliğini taşıyor.

 “CBS Sunday Morning” programında “Piece By Piece” albümünün tanıtımını ba
şlatan Kelly Clarkson, “The Tonight Show Starring Jimmy Fallon”, “Good Morning America” ve “Watch What Happens Live” gibi birbirinden popüler programlarda da devam ettirdi. Entertainment Weekly dergisi bu albümü “Clarkson’ın güçlü bir vokalist olduğunun bir hatırlatması” olarak betimlerken; The Huffington Post, albümün sanatçıyı baştan aşağı tanımladığını ve sözlerin sanatçının sesiyle buluşarak dinleyenleri her yönüyle etkileyeceğini vurguladı. Daha birçok dergi ve gazetenin övgü dolu sözlerinin yanı sıra Kelly Clarkson yeni albümü “Piece By Piece” ile People Magazine, USA Today’s Life gibi önemli dergilerin kapaklarında yer aldı.

16
şarkıdan oluşan “Piece By Piece” albümünde standart versiyonda bulunan 13 şarkının yanı sıra “Bad Reputation”, “In The Blue” ve “Second Wind” şarkıları da yer alıyor. Çıkış şarkısı “Heartbeat Song”, albümle aynı adı taşıyan “Piece By Piece” ve Kelly Clarkson’ın sözlerini ünlü sanatçı Sia ile yazdığı “Invicible” ise albümde dikkat çeken şarkılar arasında!

Albüm: http://www.mavi-nota.com/?link=yenialbumler
Albüm: http://www.mavi-nota.com/index.php?link=albumler&no=220  

Klip: http://liveweb.mavi-nota.com/
Klip: http://liveweb.mavi-nota.com/index.php?p=video&kid=8&id=176


Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2021