Kullanıcı Adı
Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 15
Sayı: 1770
5 Ağustos 2020 tarihinde yapılacak olan CSO Stajyer sanatçı sınavı şartnamesi hükümleri, CSO gibi standardı yüksek bir orkestraya stajyer sanatçı seçmek için yeterli midir?

Yeterlidir.
Yeterli Değildir.

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 25 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

Mirkelam tanıtım konserinde dinleyicileriyle buluşuyor! - 27.09.2013Geçtiğimiz ay yayımladığı “Denizin Arka Yüzü” albümüyle müzikseverlerden ve eleştirmenlerden tam not alan, tarzıyla Türk pop müziğinde bir çığır açan Mirkelam, yeni albümünde yer alan şarkıları ilk defa 28 Eylül’de Ghetto’da vereceği albüm tanıtım konserinde dinleyicileriyle canlı canlı buluşturuyor.


Kendine has yorumu ve sözleriyle Türk pop müzi
ğinde çok farklı bir yer edinmiş olan Mirkelam; 3 senelik birikimini, yaşadıklarını, gözyaşlarını, alın terini ve biraz da kendini anlattığı altıncı stüdyo albümü “Denizin Arka Yüzü”nde, sözü ve müziği kendisine ait 10 yeni şarkıya yer verdi.

 
Doksanlı yıllardan bu yana her biri birer hit olmuş şarkılarıyla beğeni toplayan Mirkelam, yeni şarkılarını ilk kez 28 Eylül Cumartesi akşamı Ghetto’da seslendirecek. Kendisini uzun süredir mikrofon başında görmeyi bekleyen müzikseverler için bu geceye özel bir repertuvar hazırlayan sanatçı, yeni şarkılarının yanı sıra unutulmayan hitlerini de dinleyicileriyle hep bir ağızdan söyleyecek.

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2020