Kullanıcı Adı
Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 16
Sayı: 1807
Mavi Nota e-Müzik Gazetesi'ni hangi yolla öğrendiniz?

Arkadaş tavsiyesi üzerine öğrendim.
Yaptığı çalışmalardan dolayı biliyordum.
Basın yayın araçları aracılığı ile öğrendim
İnternet arama motoru aracılığı ile öğrendim.
Tesadüfen öğrendim
Mavi Nota'yı doğduğu günden beri bilirim

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 32 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

Salı günü geçirdiği trafik kazası sonucu vefat eden Prof. Dr. Şule Nergiz Şakirzade Sarı bugün İzmir’de defnedildi. - 01.10.2021İzmir-Bayındır karayolunda 28 Eylül 2021 Salı günü eşi Prof Dr. Mahmut Sarı ile birlikte trafik kazası geçirerek aynı gün yaşamını yitiren Dokuz Eylül Üniversitesi Buca Eğitim Fakültesi Güzel Sanatlar Eğitimi Bölümü Müzik Eğitimi Ana Bilim Dalı Bölüm Başkanı Prof. Dr. Şule Nergiz Şakirzade Sarı, bugün (1 Ekim 2021 Cuma) saat: 14.00’de Buca Eğitim Fakültesi konferans salonunda düzenlenen törenin ardın kılınan cenaze namazına müteakip son yolculuğuna uğurlanarak İzmir’de defnedildi.

Buca Eğitim Fakültesi konferans salonunda yapılan törende, Dokuz Eylül Üniversitesi, Buca Eğitim Fakültesi Dekan Yardımcısı düzeyinde temsil edilirken, törene merhumun eşi Prof. Dr. Mahmut Sarı, oğlu Atakan Sarı ile akademisyenler ve öğrenciler katılırken, Azerbaycan’daki kardeşi ve yakınları pandemi nedeniyle ülkemize gelemeyerek törene katılamadılar.

Prof. Dr. Şule Nergiz Şakirzade Sarı’nın Türkiye ve Azerbaycan bayrakları ile örtülü katafalka konulmuş tabutu başında bir akademisyen saygı duruşunda nöbet tutarken, kürsüde ise merhum hakkında konuşanlar bu talihsiz kaza üzerine üzüntülerini bildirdiler.

Törende söz alan merhumun eşi Prof. Dr. Mahmut Sarı’nın bitkin ve son derece üzgün olduğu görüldü.

Törenin ardından cenaze katafalktan alınarak cenaze namazının kılınacağı camiye götürüldü ve ikindi namazının ardından kılınan cenaze namazının ardından defnedildi.

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2021