Kullanıcı Adı Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 15
Sayı: 1750
Güzel Sanatlar Fakülteleri ve benzeri okulların yetenek giriş sınavlarının YÖK tarafından kaldırılması konusunda ne düşünüyorsunuz?

Kaldırılması doğru bir karar, Katılıyorum.
Kaldırılması yanlış bir karar, Katılmıyorum.

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 38 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

Hindi Zahra yepyeni single'ı ‘Any Story’ ile dinleyicileri ile buluşuyor... - 10.01.2015İyi işlenmiş ritimler ve ufak blues dokunuşları Zahra’nın sesiyle birleşince, ortaya yalnızca Hindi Zahra’ya özgün naif ve dalgalı bir melodi çıkıyor.

 

Yoğun, samimi, şiirsel ve kadifemsi sesiyle Hindi Zahra, müzik dünyasının yeni ilhamı. Sanatçının yeni albümü ile ilgili detaylar çok yakında…

 

“Duygulu parçalar, flamenko etkileri ve çılgın doğaçlamalar… Kuzey Afrikalı Patti Smith.

Müzik dünyası için inanılmaz bir keşif.”

The Guardian

 

“ Caz ritimleri, geleneksel Fas ezgileri, folk gitarlar ve inanılmaz bir ses… Sonuç, egzotik ama şaşırtıcı derecede tanıdık bir müzik.”

The New York times

 

“Sevgiyle yıllar boyunca süren bir emek. Faslı Zahra’nın yarattığı inanılmaz derecede dürüst ve adeta dokunulabilir müzik; Doğu ve Batı ezgilerini bir araya getirirken, sonucunda adeta ruhani bir yaratıya olanak sağlıyor. Bazıları onu Norah Jones, Billi Holiday gibi isimlerle karşılaştırsa da Hindi Zahra müzik dünyasında kendi adını ve duruşunu yerleştirmişe benziyor.”

Huffington Post

 

“Fas kökleri ve Paris yaşam tarzı arasında bir yerde… Zahra, birbirinden farklı ve sayısız müzik türünden etkilenmiş. Sonuç ise, büyüleyici folk elementlerden oluşan bir çöl blues tarzı.”


The Wire

Hindi Zahra yeni
şarkısı ‘Any Story’ ile adeta zamanı durduruyor. ‘Any Story’i dinlemek için:  https://www.youtube.com/watch?v=YPsyOgs8ucA


http://www.hindi-zahra.com/

https://www.facebook.com/hindizahra

https://twitter.com/hindizahra

http://instagram.com/hindi_zahra

 

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2019