Kullanıcı Adı
Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 15
Sayı: 1770
5 Ağustos 2020 tarihinde yapılacak olan CSO Stajyer sanatçı sınavı şartnamesi hükümleri, CSO gibi standardı yüksek bir orkestraya stajyer sanatçı seçmek için yeterli midir?

Yeterlidir.
Yeterli Değildir.

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 30 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

Can Atilla'dan Aşkı Yaşam Enerjisine Dönüştüren Albüm - 07.10.2013Yaptığı benzersiz albümleri, film müzikleri, bale ve klasik müzik eserleri, sahne ve dizi müzikleri ile ülkemzide olduğu kadar dünyada da saygı ve kabul gören besteci Can Atilla, yepyeni albümü “İDEA” için “Cariyeler ve Geceler” albümünden bu yana yapmış olduğu hit eserlerinin trance ve lounge mixlerini hazırladı.


Aynı zamanda “
İDEA” bu serinin ilk albümü olma özelliğini taşıyor. Albümün adının “İDEA” olmasının sebebi ise tüm albümün tamamının geleceğin müzikal fikirleri ve ses tasımlarıyla oluşturulmuş olması. Albümde yer alan "İdea" ve "Fısıltılar" adlı eserler ise yepyeni Can Atilla çalışmaları.


Albümünü "A
şkın yeni formu, yaşam enerjisine dönüşmesi" cümlesiyle tanımlayan besteci, daha önce yayınlamış olduğu konsept albümlerinin en sevilen eserlerini yeni yüzyılın gelecekteki müziği ile yeniden yorumluyor. “Hamamda İlk Gözyaşları”, “Vivaldi İstanbul'da”, “Mara Despina”, “Cariyeler ve Geceler” ve UEFA Uluslararası Resmi Müziği olarak ilan edilen “Rumeli Hisarı'nın Yapılışı” gibi klasik Can Atilla eserleri; trance, club, lounge, ambient, elektronik ve retro çizgisindeki benzersiz ses tasarımı ile öne çıkıyor.


Albümde yer alan “
İdea”, “Cariyeler ve Geceler” ile “Vivaldi İstanbul'da” eserleri için hazırlanan 3 video klip yakında gösterimde olacak. Albümün ilk konseri olan "Aşkın Gücü" adlı konser DVD'si ise “İDEA” albümünün sahne performaslarını Can Atilla sevenlere sunacak.


İDEA” albümü Sony Music etiketiyle müzik marketlerdeki yerini aldı.

 

İDEA ALBÜMÜNÜ DİNLEMEK İÇİN :

http://open.spotify.com/album/4qbM3wMwGbddHw7c735q0m

http://www.deezer.com/album/6952455

https://www.ttnetmuzik.com.tr/sa/295922

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2020