Kullanıcı Adı
Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 15
Sayı: 1771
5 Ağustos 2020 tarihinde yapılacak olan CSO Stajyer sanatçı sınavı şartnamesi hükümleri, CSO gibi standardı yüksek bir orkestraya stajyer sanatçı seçmek için yeterli midir?

Yeterlidir.
Yeterli Değildir.

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 49 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

SA CHEN, 17 Şubat'ta İstanbul'un en yeni konser salonu Fulya Sanat'ta! ... - 02.02.2011Dünyanın en önemli üç piyano yarışmasından birden ödülle dönen tek piyanist SA CHEN, L'Officiel dergisi tarafından Çin'in En Önemli 10 Kadın Sanatçısı'ndan biri seçildi.... 

BİLET ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ -- SA CHEN, piyano. 17 Şubat Perşembe 20:30

Sa Chen,
İngiltere'nin en prestijli salonlarından Wigmore Hall ve Avusturalya'da Sidney Opera House'un da aralarında bulunduğu Avrupa ve ABD'deki önemli salonlarda konserler vermektedir. New York'ta Carnegie Hall, Washington'da Kennedy Center, Londra'da Barbican Centre, Purcell Room ve Cadogan Hall, Milano'da La Salla Verdi, Zürih'te Tonhalle, Basel'de Foundation Beyeler Museum ve Vitra Design Museum, Kopenhag'ta Louisiana Museum ve Boston'da Symphony Hall bu salonlar arasında sayılabilir. Chen'in yönetimi altında çaldığı orkestra şefleri arasında Sir Simon Rattle, Leonard Slatkin ve Long Yu gibi isimler, davet edildiği festivaller arasında Duszniki Chopin Festival, Louisiana Museum, Lockenhaus Chamber Festival, Le Musiques festival ve Beijing Music Festival gibi festivaller yer almaktadır. Pekin, Şangay ve Hong Kong'daki düzenli orkestra konserlerinin yanısıra son dönemlerde birlikte çaldığı orkestralar arasında the Los Angeles Philharmonic, the Royal Stockholm Philharmonic Orchestra, the Milwaukee Symphony Orchestra, the WDR Sinfonieorchester, Pittsburgh Symphony Orchestra, Bremen Philharmonic, Orchestre National du Capitole in Toulouse, Hong Kong Philharmonic bulunmaktadır.

Sa Chen'in bugüne kadar 4 albümü yayınlanmı
ştır.

Sanatçı hakkında VIDEO, BİLGİ ve MÜZİK örnekleri

P R O G R A M

Scarlatti

Üç Sonat: Mi Majör, Fa minör, Sol Majör
Currier
Scarlatti Cadenza & Brain Storm
Ravel
Gaspard de la Nuit
Liszt
Balad No. 2"
Liszt
Un Sospiro
Liszt
Macar Rapsodisi No. 6


Biletler: biletix.com 50-60-80-100TL  Biletix Tel: 0216 556 9800
BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ 'FULYA SANAT' KONSER SALONU
Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2020