Kullanıcı Adı
Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 15
Sayı: 1770
5 Ağustos 2020 tarihinde yapılacak olan CSO Stajyer sanatçı sınavı şartnamesi hükümleri, CSO gibi standardı yüksek bir orkestraya stajyer sanatçı seçmek için yeterli midir?

Yeterlidir.
Yeterli Değildir.

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 35 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

Afyonkarahisar Caz Festivali'nin 9.su, 1-8 Haziran arasında yapılacak. Festivalde, Afyonkarahisar Ali Çetinkaya Garı'nda, Latif Demirci karikatürleri, Aykut Uslutekin'in caz fotoğrafları sergisi açılacak. - 26.05.2009Türkiye ve değişik ülkelerden ünlü sanatçılar Afyonkarahisar Caz Festivali'ne katılacak. Festival, Çek ses sanatçısı ve aktris Elin Spidlova'nın açılış konseriyle başlayacak.

Sanat yönetmenliğini Hüseyin Başkadem'in yaptığı festivaldeki konserlere, ünlü caz sanatçılarından Lukas Kytnar Quartet, The Ultimate Jazzy Quintet, Doğum, Selfish, The Jonathan Crossley Electric Band, Piatango, Kent Mete Martina Fiğerova Prag Afyon Ensemble katılacak.

Ondrej Stveracek, Lloyd Martin, Gustavo Battistessa ve Genco Arı ise okullarda konser verecek.

Festivalde, tiyatro, sinema ve dizi oyunculuğunun yanı sıra seslendirme sanatçılığı yapan Köksal Engür, sinema eleştirmeni ve yazar Atilla Dorsay, yapımcı İzzet Öz, oyuncu İdil Fırat, yazar Feryal Tilmaç, karikatürist Ercan Akyol, fotoğraf sanatçısı Cemil Ağacıkoğlu, radyo programcısı Ahmet Berker, gazeteci Yazar Gönül Kıvılcım, müzik prodüktörü Hülya Tunçağ, oyuncu Ayşegül Ünsal ve ressam Argun Okumuşoğlu öğrencilerle buluşacak.

Afyonkarahisar Ali Çetinkaya Garı'nda, Latif Demirci karikatürleri, Aykut Uslutekin'in caz fotoğrafları sergisi açılacak. Festival, 8 Haziranda Kent Mete ve Martina Fiserova ikilisinin konseriyle sona erecek.

AA
Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2020