Kullanıcı Adı
Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 17
Sayı: 1807
Mavi Nota e-Müzik Gazetesi'ni hangi yolla öğrendiniz?

Arkadaş tavsiyesi üzerine öğrendim.
Yaptığı çalışmalardan dolayı biliyordum.
Basın yayın araçları aracılığı ile öğrendim
İnternet arama motoru aracılığı ile öğrendim.
Tesadüfen öğrendim
Mavi Nota'yı doğduğu günden beri bilirim

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 19 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

Fazıl Say Japon sevgili buldu. - 09.09.2007Hande Ataizi'den ayrılan Fazıl Say, Japonya'daki tanıştığı sinema yıldızı Tomoko Yamaguchi ile aşk yaşamaya başladı. Fazıl - Yamaguchi aşkı Japonya'da günün konusu oldu.

Bir süre önce sinema sanatçısı Hande Ataizi'den ayrılan piyanist Fazıl Say, bir ay önce Japonya'daki konserinde tanıştığı sinema yıldızı Tomoko Yamaguchi ile aşk yaşamaya başladı. İki sanatçının ilişkisi, Japonya'da günün konusu oldu ve gazetelerin birinci sayfasında yer buldu. Yamaguchi, Afrika turnesinde Say'ı yalnız bırakmazken, iki sevgili ilk kez Viyana'da birlikte görüldü. Türkiye'yi merak eden Japon yıldız, Fazıl Say ile birlikte önceki gün Ankara'ya geldi.

Birlikte olan iki sanatçıdan Yamaguchi'nin, Fazıl Say'ı, Bilkent'te vereceği ‘Fenerbahçe Senfonisi Konseri'nde de yalnız bırakmayacağı öğrenildi.Japonya'da oynadığı sinema filmleriyle yıldız kabul edilen ve ‘Tomoko Yamaguchi’ sahne adını kullanan sanatçının gerçek adı Toshiaki Karasawa. 43 yaşındaki yıldız, terazi burcundan ve 1.70 boyunda.

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2021