Kullanıcı Adı
Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 15
Sayı: 1770
5 Ağustos 2020 tarihinde yapılacak olan CSO Stajyer sanatçı sınavı şartnamesi hükümleri, CSO gibi standardı yüksek bir orkestraya stajyer sanatçı seçmek için yeterli midir?

Yeterlidir.
Yeterli Değildir.

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 29 müzisyen gazete okuyor
 
 
Yeni Albümler
 

GLEE: THE MUSIC, “POWER OF MADONNA” 

Son zamanların en popüler gençlik dizisi “GLEE”nin en beğenilen Madonna şarkılarından oluşan özel soundtrack albümü şimdi Sony Music etiketiyle yayınlanıyor!

Madonna’nın en sevilen ve klasikleşen şarkıları “Like A Virgin,” “Express Yourself,” “Vogue,” “Like A Prayer” gibi hit şarkıların Glee oyuncuları tarafından yeniden yorumlandığı bu albüm Glee izleyicilerinin yanı sıra Madonna hayranlarının da büyük ilgisini çekecek.

Kendisi de dizinin hayranlarından biri olduğunu söyleyen Madonna, kendisine adanmış bölümü de büyük bir keyifle izlediğini belirtmiş ve şarkılarının bölümde ücretsiz olarak kullanımına izin vermişti.

Günümüz gençlerinin vazgeçilmezlerinden biri olan ve Altın Küre dâhil birçok ödülün sahibi olan GLEE dizisi, gerek konusu ve oyunculuklarıyla gerekse de müzikleriyle bir popüler kültür fenomenine dönüştü.

Şimdi bu albümle, GLEE ve Madonna
esintisine siz de katılın!

“Glee The Music, The Power of Madonna” albümü ilk haftasında 100.000 adete yakın satarak Billboard’s Top 200 listesinde 1 nunaraya yerleşmişti!!!

“Kızım Lola da bana özel hazırlanan bu bölüme bayıldı. Keşke ben de böyle bir lise de okuyabilseydim… Tüm ekip harika ve çok yetenekliler… 'Vogue,' 'Express Yourself' performanslarına bayıldım.”

MADONNA, Nisan 2010
GLEE: THE MUSIC
“POWER OF MADONNA”

1. Express Yourself
2. Borderline/Open Your Heart
3. Vogue
4. Like A Virgin
5. 4 Minutes
6. What It Feels Like For A Girl
7. Like A Prayer

 

 

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2020