Kullanıcı Adı
Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 15
Sayı: 1776
 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 29 müzisyen gazete okuyor
 
 
Elvan Duygu Gülay
 
 
Yayımlanan Sayı : 579

Gençler “Miller Music Factory”de buluşuyor! - 12.06.2008

Miller Genuine Draft, müzikle ilgilenen gençlerin ikonu haline gelen Miller Music Factory’08 (MMF) yarışmasını yepyeni içeriği ile bu yıl 5. kez düzenliyor.

MMF, geçen senelerde olduğu gibi bu yıl da yeteneğine inanan fakat bu alanda kendilerini gösterebilecek platform bulamayanlar için eşsiz bir fırsat sunuyor.

Genç yetenekleri keşfetmek ve alternatif müzik kültürünü desteklemek amacı ile gerçekleştirilen MMF yarışmasının kategorileri , 2008 yılında yenilendi. Yarışma için adaylar, başvurularını 21 Nisan - 31 Ekim tarihleri arasında www.millermusicworld.com sitesi üzerinden yapabilecekler. Yarışma için öncelikle sitedeki başvuru formunun eksiksiz doldurulması ve aday parçanın internet sitesine yüklenmesi gerekiyor. Başvuru süresinin bitiminden sonra, katılmaya uygun bulunan adayların eserleri ön kurulun elemesine sunulacak.

5.Yılında, yepyeni içeriği ile MMF’08

Türkiye pazarlama ekibi tarafından başlatılan ve tüm dünyada “Case Study – Best Practice” olarak gösterilen Miller Music Factory’08 yarışması, her yıl rekor sayıda başvuruları ile dikkat çekiyor. Bu yıl, ’En İyi Cover (Düzenleme) Sanatçısı/Grubu’ kategorisinin de eklendiği yarışmanın ana kategorileri, ‘En İyi Performans’ ve ‘En İyi Prodüksiyon’ olarak belirlendi.

‘En İyi Performans’ kategorisi altında; yarışmacıların en sevdiği parçaları miksleyerek yaratıcılıklarını konuşturabilecekleri ‘En iyi DJ’, hız ve sahnedeki kelime oyunları ile izleyenleri şaşırtabilecekleri ‘En İyi Hip Hop Sanatçısı/ Grubu’ ve grunge, brit rock, indie rock ve türevlerindeki eserleri gruplarıyla birlikte adeta bir ‘rock star’ edasıyla yorumlayabilecekleri ‘En İyi Alternatif Rock Sanatçısı/ Grubu’ bölümleri bulunuyor.

‘En İyi Prodüksiyon’ kategorisinde ise; yarışmacıların house, techno, electro, breakbeat ve alt türevleri alanında dans parçalarını sunabilecekleri ‘En İyi Dans Parçası’, ve ambient, downtempo, electronica, funk, reggae & dub, drum’n bass, triphop, nu jazz tarzlarında ya da kendilerinin belirleyeceği bir tarzda yaratıcılıklarını kanıtlayabilecekleri ‘En İyi Elektronika Parçası’ bölümleri bulunuyor.


milliyet
 

 

 

0 adet yorum yazılmıştır. Yorumları okumak yada yorum yazmak için sisteme giriniz.Yazıyı Tavsiye Et
 
Tavsiye Adresleri


Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.

E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2020