Kullanıcı Adı
Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 16
Sayı: 1807
Mavi Nota e-Müzik Gazetesi'ni hangi yolla öğrendiniz?

Arkadaş tavsiyesi üzerine öğrendim.
Yaptığı çalışmalardan dolayı biliyordum.
Basın yayın araçları aracılığı ile öğrendim
İnternet arama motoru aracılığı ile öğrendim.
Tesadüfen öğrendim
Mavi Nota'yı doğduğu günden beri bilirim

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 26 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

Popçu Ceylan Erten, Altın Kelebek ödüllerinden çekildiğini twitter hesabından duyurdu! - 04.10.2021Pop şarkıcısı Ceylan Ertem, Hürriyet Gazetesi tarafından düzenlenen ve üç dalda aday gösterildiği Altın Kelebek ödüllerinden çekildiğini açıkladı.

Ceylan Ertem kişisel twitter hesabından;  “En iyi şarkı, En iyi klip, En iyi kadın şarkıcı gibi dallarda aday olduğumu öğrendiğim Altın Kelebek Ödüllerinden, hem hayat görüşüme, hem yıllardır oluşturmaya ve kollamaya çabaladığım duruşuma oldukça ters yapıda olduğunu bildiğimden Hürriyet Gazetesinin (ve bu tür gerçekliği sisli olan yarışmaların) temsil ettikleri ve etmedikleri sebepleriyle, birçok müzisyen arkadaşım ve sanatçı ustalarım gibi, bende çekiliyorum. Magazin gazetecileri ödül töreninde aldığım ödülü tutuklu gazeteci dostlarıma adamıştım, derin sessizlik yaşanmış ardından birçok köşe yazarı tarafından eleştirilmiştim. Benim değil, mevzu ile ilgili onların tüm gece ses vermeleri gerekirken, ses vereni topa tutmayı tercih etmişlerdi.” açıklamasını yaparak ödüllerden çekildiğini açıkladı!

Altın Kelebek ödüllerinin ilk kurulduğu ve sonrası geçen yıllarda her sanatçının hayali olduğu gerçeği göz önünde bulundurulursa, Hürriyet Gazetesi’nin düzenlediği bu ödüllerin ne kadar yıprandığı şarkıcı Ceylan Erten’in bu kararı ile gözler önüne serilmiş oluyor!

     Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2021