Kullanıcı Adı
Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 16
Sayı: 1807
Mavi Nota e-Müzik Gazetesi'ni hangi yolla öğrendiniz?

Arkadaş tavsiyesi üzerine öğrendim.
Yaptığı çalışmalardan dolayı biliyordum.
Basın yayın araçları aracılığı ile öğrendim
İnternet arama motoru aracılığı ile öğrendim.
Tesadüfen öğrendim
Mavi Nota'yı doğduğu günden beri bilirim

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 23 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

Arman'ın ikinci teklisi "Tane Tane" yayında... - 03.10.2021"Darmadağın" adlı ilk çıkış şarkısıyla müzikseverlerin yoğun ilgisini gören, beğenisini kazanan genç müzisyen Arman, ikinci teklisi "Tane Tane" ile müzik dünyasında sağlam adımlarla ilerlemeye devam ediyor.

Arman'ın kendi yazıp bestelediği ve aranje ettiği şarkının kayıtları Beycan Dağcı ile yapıldı. Mix ve masteringini  Koner  Memili'nin yaptığı teklinin kapak tasarımı da 333artworks tarafından yapıldı.

Tane Tane'nin klibi, ülkemizin eşsiz doğa harikası güzelliklerinden Kocaeli Kandıra'da bulunan Pembe Kayalıklar'da Güneş Bakırcıoğlu yönetmenliğinde çekildi.

Arman, yağmur seslerini elektrogitar çığlığı ile harmanladığı "Tane Tane"'de dinleyiciye melankoli, hüzün ve pişmanlık duygularını aktarmayı hedefliyor. Şarkı başta çok naif ilerlerken bir anda gitar solosu ile karmaşıklaşıyor.

"Tane Tane" teklisi ve müzik videosu ile 1 Ekim 2021 Cuma gününden itibaren, tüm dijital platformlarda ve Esen Müzik YouTube kanalında müzikseverlerin beğenisine sunuldu...

YouTube

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2021