Kullanıcı Adı
Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 16
Sayı: 1807
Mavi Nota e-Müzik Gazetesi'ni hangi yolla öğrendiniz?

Arkadaş tavsiyesi üzerine öğrendim.
Yaptığı çalışmalardan dolayı biliyordum.
Basın yayın araçları aracılığı ile öğrendim
İnternet arama motoru aracılığı ile öğrendim.
Tesadüfen öğrendim
Mavi Nota'yı doğduğu günden beri bilirim

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 26 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

Dostluğun Sesi Korosu’ndan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Konseri... - 05.03.2020Sevda-Cenap And Müzik Vakfı kurulan ve şef Zuhal Kaynar yönetimindeki Dostluğun Sesi Korosu  8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü sebebiyle  Taurus Alışveriş Merkezi tarafından düzenlenen "Taurus'ta Her Yer Kadınla Güzel" temalı etkinlikler kapsamında 7 Mart 2020 Cumartesi saat 15.30’da günün anlamına özel hazırladıkları programla konser verecek.

Sevda-Cenap And Müzik Vakfı bünyesinde Ocak 2016‘da kurulan “Dostlu
ğun Sesi” Korosu,  şef Zuhal Kaynar yönetiminde çok sesli müziğe gönül vermiş farklı mesleklerden kadınlardan oluşan grup ile başladığı çalışmalarını,  yeni koristlerin de katılımıyla sayıca büyürken,  repertuarını da yenileyerek ve genişleterek sürdürmektedir. 

Özel konserleri yanında sosyal ve kültürel içerikli birçok etkinli
ğe konserleriyle katkıda bulunan Dostluğun Sesi Korosu,  bu kapsamda Türk- Amerikan Derneği, Türk-Çin Kadın Dernekleri, Füsun Sayek Sağlık ve Eğitim Geliştirme Derneği, Dil Derneği gibi dernekler yararına Ankara ve Tarsus’ta konserler vermiştir.

Ayrıca Bursa Dünya Müzi
ği Derneği  Karma Korosu’yla,  SCA Müzik Vakfı ve Dünya Müzik Derneği organizasyonları ile Ankara ve Bursa’da ortak konserler düzenlemiştir.

Koro be
şinci yılında bu doğrultuda çalışmalarına devam ederken, Mayıs ve Haziran aylarında katılacakları ilk uluslararası etkinlik olacak Belgrad Koro Festivali ile ülke genelindeki Korolar Şenlikleri için heyecanla hazırlıklarını sürdürmektedir.

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2021