Kullanıcı Adı Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 15
Sayı: 1755
Güzel Sanatlar Fakülteleri ve benzeri okulların yetenek giriş sınavlarının YÖK tarafından kaldırılması konusunda ne düşünüyorsunuz?

Kaldırılması doğru bir karar, Katılıyorum.
Kaldırılması yanlış bir karar, Katılmıyorum.

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 60 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

Candan Erçetin’in başkan seçildiği MSG çalışanları sendikalı oldu - 29.08.2019Son olarak 31 Mart 2018'de gerçekleşen Olağan Genel Kurul'da Candan Erçetin'in Yönetim Kurulu Başkanlığı'na seçilmesiyle yeni bir döneme başlayan MSG (Musiki Eseri Sahipleri Grubu Meslek Birliği), çalışma sartlarına gösterdiği özenin bir göstergesi olarak çalışanlarının sendikalı olmasına olanak sağladı.

MSG Yönetim Kurulu Ba
şkanı Candan Erçetin, elliye yakın çalışanın artık sendikalı olduğunu açıkladı ve konuyla ilgili şunları söyledi: “MSG'de çalışan arkadaşlarımızın çalışma koşullarıyla ilgili kurum olarak baştan beri koruduğumuz özenli yaklaşım gereği, onların sadece Türkiye ortalamasının üzerinde maddi koşullara sahip olmasıyla yetinmemiz söz konusu olamazdı. Yeni dönemde birlikte her zamankinden çok ve farklı çalışacağız, bu yüzden herkesin işine odaklanması için ne gerekiyorsa yapmaya devam edeceğiz. Sendikalı arkadaşlarımızı kutluyorum.” 1999 yılından beri eser sahiplerinin haklarını koruyan MSG, 20. kuruluş yılında yapmayı planladığı pek çok atılımla birlikte Avrupa'nın örnek gösterilen müzik meslek birliklerinden biri olmayı hedefliyor.

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2020