Kullanıcı Adı
Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 16
Sayı: 1802
Mavi Nota e-Müzik Gazetesi'ni hangi yolla öğrendiniz?

Arkadaş tavsiyesi üzerine öğrendim.
Yaptığı çalışmalardan dolayı biliyordum.
Basın yayın araçları aracılığı ile öğrendim
İnternet arama motoru aracılığı ile öğrendim.
Tesadüfen öğrendim
Mavi Nota'yı doğduğu günden beri bilirim

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 19 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

DOB Genel Müdürlüğü tarafından 2-10 Temmuz 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan 6. Uluslararası İstanbul Bale Yarışması ve 3. İstanbul Uluslararası Bale Festivali iptal edildi. - 20.06.2018Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü’nün finansmanını sağlayamadığı 6. Uluslararası İstanbul Bale Yarışması ve Festivali iptal edildi. İptalle ilgili festivalin internet sitesinden “Etkinlikleri ana sponsorumuzun, sponsorluktan çekilmesi nedeniyle iptal olmuştur. Siz değerli izleyicilerimize ve katılımcılarımıza duyurulur” açıklaması yapıldı.

Balet Erhan Güzel, festivalin iptaline tepki göstererek, konuyla ilgili Instagram hesabından yaptı
ğı açıklamada ise şöyle dedi:

“6.
İstanbul Uluslararası Bale Festivali ve Yarışması iptal edildi. Bale festivalinin, genel müdürlük ödeneği olmamasından dolayı iptal edildiği yönünde bilgilendirildi. Baleye yapılan bu darbe, kendini uluslararası alanda ispat etmişşaşaalı bale yarışmamızın, dünya çapında prestij kaybına uğramasını sebebiyet veriyor. Ayrıca aynı müdürlüğün Opera Festivali’ne ödenek sağlarken, baleye ödenek sağlayamamış olması ise bir art niyet barındırdığını düşündürüyor. Bizler bale sanatını gençlere aşılamaya ve yaşatmaya çabalarken önümüze çıkan bu tarz engeller sebebiyle inciniyoruz. Sanatın ve sanatçının kıymetini ne zaman anlayacağız?”


20.6.2018/Saat 11.45 itibariyle
Haber Güncelleme 


DOB Genel Müdür Yardımcısı Arzu Gürerk Sugüneş'le editörümüzün yaptığı telefon görüşmesi sonucunda, konuyla ilgili ajanslardan gazetelere düşen haberin düzeltmeye ihtiyacı olduğunu belirtip, İstanbul Opera ve Bale Festivali'nde sadece Bale Yarışmasının iptal edildiği İstanbul Opera ve Bale Festivalinin iptalinin sözkonusu olmadığını belirtti. DOB Genel Müdürü Murat Karahan'ın bugün itibarıyle yurt dışında olması nedeniyle kendisiyle görüşüp bu düzeltmenin yapıldığı basın açıklamasını yapacaklarını bildirdi.

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2021