Kullanıcı Adı Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 15
Sayı: 1758
Güzel Sanatlar Fakülteleri ve benzeri okulların yetenek giriş sınavlarının YÖK tarafından kaldırılması konusunda ne düşünüyorsunuz?

Kaldırılması doğru bir karar, Katılıyorum.
Kaldırılması yanlış bir karar, Katılmıyorum.

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 85 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

Uluslararası Piyano Yarışması’nın elemeleri bugünden itibaren, bir hafta boyunca, Notre-Dame de Sion Fransız Lisesinin Konser Salonu'nda gerçekleşecektir. - 13.11.2017Notre-Dame de Sion Fransız Lisesi, eğitim politikasında sanat ve kültürün yaygınlaşmasına katkı adına çeşitli faaliyetlerde bulunmaktadır. Bu kapsamda iki yılda bir, yedi gün süren ve dünyaca tanınmış isimlerden oluşan jüri üyeleriyle İstanbul Orchestra’Sion - Uluslararası Piyano Yarışması’nı düzenlemektedir.

2013'te hayata geçen
İstanbul Orchestra'Sion - Uluslararası Piyano Yarışması öncelikle genç yetenekleri tanıtmayı ve beraberinde bir dünya şehri olan İstanbul'un müzik ve sanat hayatına ayrıca değer katmayı hedeflemektedir.

Haziran 2017'de video kayıtları üzerinden gerçekle
şmiş ön elemenin ardından seçilen genç piyanistler, dünyanın dört bir yanından gelerek Notre-Dame de Sion Fransız Lisesinin düzenlediği yarışmanın sınavlarına katılacaklar.

3.
İstanbul Orchestra'Sion - Uluslararası PiyanoYarışması’nın elemeleri bugün 13 Kasım 2017’den itibaren, bir hafta boyunca, Notre-Dame de Sion Fransız Lisesinin Konser Salonu'nda gerçekleşecektir ve tüm müzikseverlere açık olacaktır.

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2020