Kullanıcı Adı
Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 16
Sayı: 1804
Mavi Nota e-Müzik Gazetesi'ni hangi yolla öğrendiniz?

Arkadaş tavsiyesi üzerine öğrendim.
Yaptığı çalışmalardan dolayı biliyordum.
Basın yayın araçları aracılığı ile öğrendim
İnternet arama motoru aracılığı ile öğrendim.
Tesadüfen öğrendim
Mavi Nota'yı doğduğu günden beri bilirim

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 26 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

Il Divo - Amor & Pasion şimdi müzik marketlerde! - 14.12.2015Il Divo yeni albümüyle; sihrini ve Latin ruhunu klasik tangolardan, ünlü bolerolara ve mambonun modern yansımalarına uzanan bir yelpazede bizlere sunuyor.

Müzik dünyasına tamamen yeni bir tür ekleyen Il Divo, 2004 albümünün ardından müzik dünyasının ilgisini üzerine çekti ve 30 milyonluk albüm satı
şı, 50 adet 1. numara hit, sayısı 30’u geçen ülkede 160 altın ve platin plak ve de tüm biletleri tükenen 4 dünya turnesi ile başarılarını tüm dünyaya kanıtladı.

Il Divo’nun merakla beklenen yeni albümü “Amor & Pasion”da; Kübalı müziyen Osvaldo Farrés’in “Quizás, Quizás, Quizás (Perhaps, Perhaps, Perhaps)”
şarkısının, Al Pacino’nun rol aldığı “Kadın Kokusu” filminde de kullanılan tüm zamanların en sevilen klasik tangolarından 1935 tarihli “Por Uno Cabeza”, yıllar içerisinde protest bir marş haline gelen “Himno de la Alegria (Ode to Joy)”, The Beatles’tan, Harry Connick Jr’a, Andrea Bocelli’den Diana Krall’a  tüm zamanların en çok söylenen ve Latin Grammy Hall of Fame’de de yer alan dünyaca ünlü bolero “Besame Mucho”, efsane müzisyen Julio Iglesias’ın de yazıma eşlik edip “El Amor” albümüyle dünyaca ünlü bir hit haline getirdiği “Abrazame” adlı günümüz klasiği ve de yeni versiyonuyla Gloria Estefan hayranlarının ilgisini çekecek “Don’t Wanna Lose You (Si Voy A Perderte)” şarkılarının Il Divo tarafından yeniden yorumlanmış versiyonları yer alıyor.

iTunes
Albüm
İl Divo Amor & Pasion Trailer

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2021