Kullanıcı Adı Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 15
Sayı: 1750
Güzel Sanatlar Fakülteleri ve benzeri okulların yetenek giriş sınavlarının YÖK tarafından kaldırılması konusunda ne düşünüyorsunuz?

Kaldırılması doğru bir karar, Katılıyorum.
Kaldırılması yanlış bir karar, Katılmıyorum.

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 38 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

Radiohead son ablümünün fiyatını dinleyicilerine belirletecek! - 07.10.2007İngiliz rock grubundan yapılan açıklamada, yedinci stüdyo albümü “İn Rainbows”un “Radiohead.com” internet sitesinden 10 Ekim’den itibaren MP3 formatında indirilebileceği ve tüm dijital cihazlarda çalınabileceği belirtilerek, albüme ne kadar para ödeyeceklerini veya ne kadar ödemeyi tercih ettiklerini müzikseverlerin belirleyecekleri kaydedildi.

Müzik gözlemcileri, bir plak şirketiyle anlaşma imzalamayan ve kurulan destek temelinde albümünü hayranlarına doğrudan satabilen Radiohead’in müzik piyasasında böylesine bir girişimde bulunan ilk grup olduğuna dikkat çekerken, “paralarını da bir anlamda riske attıkları” yorumunu yapıyorlar.

Geleneksel müzik ticareti modelinin internet yüzünden yıkıldığına ve dijital müzik satışları ile müzik korsanlığının şarkıcı ve grupların albüm gelirlerini büyük ölçüde azalttığına işaret eden gözlemciler, Radiohead’ın bu girişiminin başarılı olması durumunda diğer grupların da bu yöntemi takip edeceklerini belirtiyorlar.

Radiohead’in “gönülden kopana satılacak” dijital albümü ile 80 dolara satılacak 2 vinyl albüm, yeni albümün CD versiyonu ile yeni şarkılardan oluşan 2. bir CD ve grubun fotoğraflarından oluşan özel bir baskıyı hayranları web sitesinden bugünden itibaren ısmarlayabilirler.
  
Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2019