Kullanıcı Adı Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 15
Sayı: 1755
Güzel Sanatlar Fakülteleri ve benzeri okulların yetenek giriş sınavlarının YÖK tarafından kaldırılması konusunda ne düşünüyorsunuz?

Kaldırılması doğru bir karar, Katılıyorum.
Kaldırılması yanlış bir karar, Katılmıyorum.

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 15 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

Ayten Alpman ve Rüçhan Çamay'a Ödül... - 15.08.2007 

İstanbul Kültür ve Sanat Vakfı tarafından düzenlenen 14'üncü Uluslararası İstanbul Caz Festivali'nin açılışında, sanatçı Ayten Alpman ve Rüçhan Çamay'a 'Yaşam Boyu Başarı Ödülü' verildi.

Esma Sultan Yalısı'nda düzenlenen açılış gecesinde, İKSV Başkanı Şakir Eczacıbaşı, 'Yaşam Boyu Başarı Ödülü'nü Ayten Alpman ve geceye katılamayan Rüçhan Çamay'ın ödülünü ise kızı Melike Demirağ'a verdi.

Törende bir konuşma yapan Şakir Eczacıbaşı, festivalde 40'ın üzerinde topluluk ve 200'ün üzerinde müzisyenin İstanbullu müzikseverlerle şehrin 11 farklı mekânında buluşacağını, kaybedilen müzik yapımcıları Ahmet Ertegün ve Arif Mardin'in de özel programlarla anılacağını belirtti.

Törende daha sonra Şakir Eczacıbaşı festival sponsorlarının temsilcilerine birer plaket sundu.

Gecede Ayten Alpman, Ayhan Sicimoğlu ve topluluğu Latin All Stars ileorjinali bir Latin klasiği olan 'Adoro'nun müzikseverlerin yakından tanıdığı 'Ben Böyleyim' versiyonunu seslendirdi.

Ayhan Sicimoğlu ve topluluğu Latin All Stars açılış galası konuklarına özel bir konser verdi.

Vurmalı çalgılar ustası Ayhan Sicimoğlu önderliğindeki topluluğa Latinmüziğinin Grammy ödüllü vokali Frankie Morales ve Kübalı ünlü virtüöz Alfredo De la Fe eşlik etti.

Festival, Garanti Bankası sponsorluğunda gerçekleşiyor.

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2020