Kullanıcı Adı Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 15
Sayı: 1762
Güzel Sanatlar Fakülteleri ve benzeri okulların yetenek giriş sınavlarının YÖK tarafından kaldırılması konusunda ne düşünüyorsunuz?

Kaldırılması doğru bir karar, Katılıyorum.
Kaldırılması yanlış bir karar, Katılmıyorum.

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 38 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

Devlet Tiyatroları Macunköy tesisleri polis kordonu altında! - 19.07.2014Devlet Tiyatroları’nın içinde İrfan Şahinbaş Atölye Sahnesi ve atölyelerinin de bulunduğu Ankara Macunköy atölyeleri alana giren SS İvme Yapı Kooperatifi’nin adamları olduğu söylenen 100 kişilik grup, bugün (19.7.2014) sabah erken saatlerde DT’nin alanda bulunan güvenlik görevlileriyle silahlı çatışmaya girdi.

Edinilen bilgiye göre, olay esnasında 7 güvenlik görevlisi bulunuyordu. Bunlardan üçü kadın dördü ise erkekti. Kadın güvenlik görevlilerinden biri olan Sibel Özbilge'nin kalp rahatsızlı
ğı bulunduğu, darp sonucu kalp krizi geçirdiği ve durumunun kritik olduğu, hastanede gözetim altında bulunduğu öğrenildi. Diğer güvenlik görevlilerinin de durumu ciddiyetini koruyor.

Bu geli
şmelerin ardından bugün akşam üzeri saat 18.15'de çekilen bu fotoğrafta görüldüğü üzere, DT Ankara Macunköy tesisleri polis kordonu altına alındı.

Foto
ğraf: Alper Kafa

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2020