Kullanıcı Adı
Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 17
Sayı: 1807
Mavi Nota e-Müzik Gazetesi'ni hangi yolla öğrendiniz?

Arkadaş tavsiyesi üzerine öğrendim.
Yaptığı çalışmalardan dolayı biliyordum.
Basın yayın araçları aracılığı ile öğrendim
İnternet arama motoru aracılığı ile öğrendim.
Tesadüfen öğrendim
Mavi Nota'yı doğduğu günden beri bilirim

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 22 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

Yıldıray Çınar son yolculuğuna uğurlandı - 10.06.2007Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde ilerleyici bir sinir sistemi hastalığı olan ALS (Amyotrophic Lateral Sclerosis) tedavisi görürken 5 Haziran günü hayatını kaybeden Yıldıray Çınar için 6 Haziran'da cenaze töreni düzenledi.

68 yaşında hayata veda eden sanatçının Atakent beldesindeki evinden alınan cenazesi, Büyükşehir Belediyesi Konservatuvarı önüne getirildi. Buradaki töreninin ardından cenaze Büyük Cami’ye götürüldü.

Camideki törene sanatçının ailesi ve yakınları ile İçişleri Bakanı Osman Güneş, Vali Hasan Basri Güzeloğlu, belediye başkanları, çeşitli kuruluşların temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

Bakan Güneş, Çınar’ın yakınlarına başsağlığı dileyerek, “Yıldıray Çınar Türkiye’nin sevilen sanatçılarındandı. Kendisine Allah’tan rahmet diliyorum” dedi. Cenazeye Orhan Gencebay ve sanatçının pek çok tanıdığı çelenk gönderdi.

Öğle namazının ardından kılınan cenaze namazından sonra Çınar’ın cenazesi Asri Mezarlık’taki aile kabristanlığında toprağa verildi.

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2021