Kullanıcı Adı
Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 17
Sayı: 1807
Mavi Nota e-Müzik Gazetesi'ni hangi yolla öğrendiniz?

Arkadaş tavsiyesi üzerine öğrendim.
Yaptığı çalışmalardan dolayı biliyordum.
Basın yayın araçları aracılığı ile öğrendim
İnternet arama motoru aracılığı ile öğrendim.
Tesadüfen öğrendim
Mavi Nota'yı doğduğu günden beri bilirim

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 28 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

2011’in En Çok Satan Piyanisti Simone Dinnerstein özel bir resital için Türkiye'de... - 04.05.20122011 Amerikan Billboard Listelerinin en çok satan enstrümantal  albümünün sahibi ve Bach yorumlarıyla dünyaca ünlü NewYork’lu piyanist  Simone Dinnerstein, 12 Mayıs Cumartesi akşamı istanbul Resitalleri  kapsamında sadece Bach seslendireceği çok özel bir resital için  Türkiye’ye geliyor.

Bu sene başında 2012’de yayınlanan son albümü "Something Almost Being  Said" ise daha yayınlandığı birinci hafta en çok satanlar listesinde  ilk sıralarda yerini aldı. Dünya çapında verdiği resital ve  konserleriyle bir fırtına gibi esen sanatçı, Viyana’da Konzerthaus,  NewYork’ta Lincoln Center ve Carnegie Hall, Londra'da Wigmore Hall  gibi dünyanın en önemli salonlarında sahneye çıkıyor ve New York  Filarmoni, Viyana Senfoni ve Tokyo Senfoni gibi büyük orkestralarla  aynı sahneyi paylaşıyor.

The Oprah Magazine "Hayatta sadece 1 saat 18 dakikanız varsa Simone  Dinnerstein'ın "Bach Goldberg Varsaysonları" albümünü dinleyin!"  diyor. Sanatçıya büyük başarı getiren bu albüm New York Times, Los  Angeles Times, New Yorker ve Time Out New York tarafından“2007'nin En  İyileri” listelerinde yayınlandı. Simone Dinnerstein 2010’da SONY  CLASSICAL exclusive sanatçısı oldu.

Biletler: biletix’te 110TL.
Program ve ayrıntılı bilgi: www.istanbulresitalleri.com

 

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2021