Kullanıcı Adı
Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 16
Sayı: 1804
Mavi Nota e-Müzik Gazetesi'ni hangi yolla öğrendiniz?

Arkadaş tavsiyesi üzerine öğrendim.
Yaptığı çalışmalardan dolayı biliyordum.
Basın yayın araçları aracılığı ile öğrendim
İnternet arama motoru aracılığı ile öğrendim.
Tesadüfen öğrendim
Mavi Nota'yı doğduğu günden beri bilirim

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 25 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

Hamburg Merkez Camii'nde klasik müzik konseri... Hem de tekrar edilmek üzere... - 13.12.2010Hamburg’daki Elbphilharmonie ile Merkez Cami anne baba ve 0-1 yaş arası çocuklara klasik bir konser için ev sahipliği yaptı.

Yaklaşık 200 kişinin katıldığı konserde Ensemble Resonanz Mozart, Vivaldi, Bach gibi ünlü kompozitörlerin parçalarını yaylı çalgıları ile dinleyicilere sundu. Bazen müzik bazen ise bebek sesleri ağırlıklı olan konser büyük beğeni topladı.

İlk sefer bir camide düzenlenen bu konser Elbphilharmonie nin başlatmış olduğu Elfi konser dizisinin bir parçası olarak Sasel, Wilhelmsburg, Barmbek ve St. Georg semtlerinde düzenlenmekte.

Dinleyiciler caminin mescid bölümüne de davet edilerek cami ile ilgili bilgi aktarıldı ve Merkez Camii İmamlarından Osman Çelik hocanın okumuş olduğu Kur’ân-ı Kerimi dinleme ve İslam ile ilgili soru sorma imkanına sahib oldular.

Elbphilharmonie görevlileri Merkez Cami yönetimine teşekkür ederek memnuniyetlerini ifade ettiler. 2011 yılının mayıs ayında Merkez Cami tekrar bir Elbphilharmonie konserine ev sahipliği yapacak.
Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2021