Kullanıcı Adı
Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 16
Sayı: 1807
Mavi Nota e-Müzik Gazetesi'ni hangi yolla öğrendiniz?

Arkadaş tavsiyesi üzerine öğrendim.
Yaptığı çalışmalardan dolayı biliyordum.
Basın yayın araçları aracılığı ile öğrendim
İnternet arama motoru aracılığı ile öğrendim.
Tesadüfen öğrendim
Mavi Nota'yı doğduğu günden beri bilirim

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 28 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

Gümüşlük’te festival kaçırılmayacak bir performansla sona eriyor. - 07.09.20107. Uluslararası Gümüşlük Klasik Müzik Festivali, Piyanist Gülsin Onay, Piyanist Eren Levendoğlu, Perküsyon ustası Burhan Öcal ve modern dansın Türkiye’deki öncülerinden Zeynep Tanbay’ın birlikte sahne alacağı kapanış gösterisiyle son buluyor. 

7 yıldır Bodrum’un sanat alanında yüz akı olan ve her konserle, her gösteriyle birbirinden önemli sanatçıları, klasik müzikseverle çatısı altında bir araya getiren Gümüşlük’ün festivali bu yıl da sona eriyor.

Bir buçuk ay gibi uzun bir süreye yayılan 11 konser ve yaz müzik okulu öğrencilerinin verdikleri konserlerle 20’ye yakın gösterinin gerçekleştiği 7. Uluslararası Gümüşlük Klasik Müzik Festivali’nin kapanış gecesinde yine hafızalardan uzun süre silinmeyecek bir konser farklı konseptiyle, klasik müziği, vurmalı çalgıları ve modern dansı bir araya getirecek.

Engel & Völkers’in konser sponsorluğuyla, 8 Eylül 2010 Çarşamba akşamı saat 21:30’da Rasyonel Mimarlık, Miko Sail ve Kuryap tarafından sponsorluğu karşılanan prefabrik sahnede gerçekleşecek konser ve Zeynep Tanbay’ın dans performansı ilgiyle bekleniyor.

Programda birlikte sahneye çıkacak olan sanatçılar özgün gösterilerinin yanı sıra Busoni, Scarlatti, Debussy, Bartök, Saygun ve Mozart gibi bestecilerin de eserlerine yer verecekler.

Bilet satış noktaları: Hızma Hediyelik - Barlar Sokağı; İmge Kitabevi -Oasis Alışveriş ve Kültür Merkezi; Gümüşlük Eklisia;

Bilet fiyatlar: 20 TL

İletişim 0 252 394 42 60
gumuslukfestival@gmail.com
www.gumuslukfestival.orgTüm Hakları Saklıdır © 2005-2021