Kullanıcı Adı
Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 16
Sayı: 1804
Mavi Nota e-Müzik Gazetesi'ni hangi yolla öğrendiniz?

Arkadaş tavsiyesi üzerine öğrendim.
Yaptığı çalışmalardan dolayı biliyordum.
Basın yayın araçları aracılığı ile öğrendim
İnternet arama motoru aracılığı ile öğrendim.
Tesadüfen öğrendim
Mavi Nota'yı doğduğu günden beri bilirim

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 29 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

Barbaros 6. His ile geliyor... - 25.03.2010Müzik dünyasının önde gelen isimleriyle çalışan ve sektöre her geçen gün yeni yetenekler kazandırma yolunda  kendinden emin adımlar atan Sony Music’ten yepyeni bir isim daha... BARBAROS...

Henüz albümü çıkmadan, yıllardır canlı performanslarıyla kendisine büyük bir hayran kitlesi edinen Barbaros, kendi adını taşıyan albümü "Barbaros" ile çok yakında müzik marketlerdeki yerini almaya hazırlanıyor.

İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Opera Şan Bölümü mezunu olan genç sanatçı, Haldun Dormen önderliğinde müzikal eğitimi alarak  "Dünya Müzikalleri", "“Seni Seviyorum, Mükemmelsin, Şimdi Değiş” gibi müzikal eserlerde sahne aldı. Türk pop müziğinin kilometre taşları olan Barış Manço, Leman Sam, Harun Kolçak, Nükhet Duru gibi pek çok sanatçının albüm kayıtları ve konserlerinde geri vokalliğini yapan Barbaros, "2008 Yaz Konserleri" kapsamında "konuk sanatçı" olarak Ajda Pekkan ile birçok şehirde konserler verdi. Geniş repertuarı ve müzikal birikimiyle Fransızca, İngilizce, İtalyanca, Portekizce, İspanyolca, Yunanca, Rusça şarkılar da seslendiren Barbaros; Ferhat Göçer, İtalyan tenor Alessandro Safina ve İtalyan tenor Patrizio Buanne ile aynı sahneyi paylaştı.

Müzikseverlere birbirinden güzel 9 Türkçe, bir de Fransızca olmak üzere 10 şarkıdan oluşan bir albümle "merhaba" diyecek olan Barbaros'un çıkış şarkısı, söz ve müziği Şehrazat imzalı "6.His" olurken, albümün supervizörlüğünü Türk pop müziğine unutulmaz eserler kazandıran ünlü söz yazarı Zeynep Talu üstleniyor.

BARBAROS  “6.HİS” şarkısını aşağıdaki linke tıklayarak dinleyebilirsiniz,


http://www.ttnetmuzik.com.tr/Pages/Album.aspx?albumId=akpGRkhNSFZXSXZzTHBYYXZNOG5odz09
Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2021