Kullanıcı Adı
Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 15
Sayı: 1772
5 Ağustos 2020 tarihinde yapılacak olan CSO Stajyer sanatçı sınavı şartnamesi hükümleri, CSO gibi standardı yüksek bir orkestraya stajyer sanatçı seçmek için yeterli midir?

Yeterlidir.
Yeterli Değildir.

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 29 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

DJ'lerin tango düellosu... - 04.02.2010Son yıllarda haftanın her günü birçok ayrı mekânda tango geceleri düzenlenmeye başlanmasıyla birlikte dans severler artık tangonun müziğiyle de yakından ilgileniyor.

Tangopoint artık tango camiasında kendi tarzlarını yaratan iki DJ'in düellosuna ev sahipliği yapıyor.

30 Ocak Cumartesi gecesi biri klasik tango müziklerinden vazgeçmeyen, diğeri ise Türkiye'de ilk kez nuevo ve elektronik tango gecesi düzenleyen iki DJ düelloya tutuşacak. Yani biri tutucu, diğeri yenilikçi, biri duygusal, diğeri hareketli ve biri kadın, diğeri erkek...  DJ Serçin klasikleriyle, DJ Yüksel ise nuevo parçalarıyla geceyi daha da hareketlendirecek.  Mixerin başına sırayla geçecek olan DJ Serçin ve DJ Yüksel, sırayla geçip birer tanda müzik yapacaklar. Gece sonuna kadar her tanda sonunda dönüşüm devam edecek ve pistin havasını bozmadan ve çalınan müziğe aykırı bir ritm ya da enerji getirmeden akıcılığı sağlayacaklar.

Gecenin ilerleyen saatlerinde www.cazkolik.com  sitesinde yayın yapan DJ Neşet Topaloğlu'nun yayınına bağlanılacak. DJ Neşet de El Duelo milongasında dans edenlere bir tanda müzik yapacak.

Bu özel gecenin yemek menüsünde Arjantin mutfağından esintiler yer alacak.

Rezervasyon için: 0 212 313 50 00
 

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2020