Kullanıcı Adı
Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 15
Sayı: 1771
5 Ağustos 2020 tarihinde yapılacak olan CSO Stajyer sanatçı sınavı şartnamesi hükümleri, CSO gibi standardı yüksek bir orkestraya stajyer sanatçı seçmek için yeterli midir?

Yeterlidir.
Yeterli Değildir.

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 27 müzisyen gazete okuyor
 
 
Yeni Albümler
 

Everything Everything - ‘Arc’ 

2007 yılında kurulan İngiliz alternatif grup Everything Everything, 2010 yılında yayınladıkları başarılı “Man Alive” albümünün ardından şimdi ikinci stüdyo albümü “Arc” ile iddialı bir albüme imza atıyor. İngiliz albüm listelerine 5 numaradan giriş yapan albüm; iddialı alternatif şarkıların yanı sıra  Elbow ve Coldplay’in slow hitlerine rakip olacak şarkılarla dikkat çekiyor.

 

Everything Everything’in “Arc” albümünün prodüktörlüğünü ise Bat for Lashes ve Lenka gibi isimlerle de çalışmış olan David Kosten üstlendi.

 

Kullandıkları farklı müzik enstrümanları ve kendilerine has üslupları dolayısıyla bir müzik dergisi tarafından “Popun Picasso’ları” olarak adlandırılan grubun “Arc” isimli yeni albümünün çıkış parçası; İngiliz NME Dergisi tarafından “2012’nin En İyi 50 Şarkısı” listesinde de yer alan “Cough Cough” oldu. Albümde diğer öne çıkan parçalar ise “Kemosable”, “Duet” ve klibi geçtiğimiz günlerde yayınlanan “Don’t Try”.

 

Jonathan Higgs, Jeremy Pritchard, Michael Spearman ve Alex Robertshaw’dan oluşan İngiliz grubun vokalisti Jonathan, albümün çıkış parçası “Cough Cough”ın “paranın gücü ve ondan uzaklaşma istediği” hakkında olduğunu belirtiyor.

 

Eveything Everything’in “Arc” albümü Sony Music etiketiyle müzik marketlerde!


Everything Everything – Arc

 

Cough Cough

Kemosabe

Torso Of The Week

Duet

Choice Mountain

Feet For Hands

Undrowned

_Arc_

Armourland

The House Is Dust

Radiant

The Peaks

Don't Try

http://www.liveweb.mavinota.tv/  
http://www.liveweb.mavinota.tv/index.php?p=video&kid=8&id=99

 

 

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2020