Kullanıcı Adı Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 15
Sayı: 1762
Güzel Sanatlar Fakülteleri ve benzeri okulların yetenek giriş sınavlarının YÖK tarafından kaldırılması konusunda ne düşünüyorsunuz?

Kaldırılması doğru bir karar, Katılıyorum.
Kaldırılması yanlış bir karar, Katılmıyorum.

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 58 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

Çiğdem Talu & Melih Kibar Şarkıları - Mix İn Mix - 22.04.2009Bu proje Türkiye’nin en değerli arşivlerinden birinin yenilenme çalışmasıdır.

Çiğdem Talu & Melih Kibar şarkıları çok değerli bir miras olmakla birlikte aynı zamanda da taşıması ağır bir sorumluluk.

Yıllardır bu şarkıları yanlış projelerde kullanmamak ve yanlış şekilde sunmamak için çok dikkatli davrandık. Bu yüzden zaman zaman çok eleştirildik, hatta bu şarkıları yok etmekle suçlandığımız bile oldu.

Ama bunlara kulak asmadık, doğru zamanı ve doğru projeyi bekledik.

İşte şimdi Sony Music Türkiye ve Mix in Mix ekibi Ali Mobasseri ve Tansu Kaner ile birlikte bu doğru zamanın geldiğini ve bu şarkıların hakettiği proje içinde sizlere ulaştığını düşünüyoruz.

Bu çalışmadan en az bizim kadar heyecan duyan ve bu şarkılara hakettiği değeri veren Sony Music Türkiye ekibine teşekkür ediyoruz.

Çiğdem Talu & Melih Kibar şarkıları bundan sonra sadece, belirli aralıklarla Sony Music Türkiye etiketiyle yayınlanacak olan bu maxi single albümlerde yer alacak. Bu şarkıların hepsini ilk single da olduğu gibi yeni ama güçlü seslerden dinleyeceksiniz. Ve inanıyoruz ki, siz de bizim kadar seveceksiniz.

Bu ilk single dan sonra çok yakında yenilerinde buluşmak üzere,


Saygılarımızla,

ZEYNEP TALU – ETHEL KİBAR
Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2020