Kullanıcı Adı
Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 16
Sayı: 1804
Mavi Nota e-Müzik Gazetesi'ni hangi yolla öğrendiniz?

Arkadaş tavsiyesi üzerine öğrendim.
Yaptığı çalışmalardan dolayı biliyordum.
Basın yayın araçları aracılığı ile öğrendim
İnternet arama motoru aracılığı ile öğrendim.
Tesadüfen öğrendim
Mavi Nota'yı doğduğu günden beri bilirim

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 23 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

Gülçin Ergül’ün, uzun süredir üzerinde çalıştığı Invitation adındaki sekiz şarkılık ilk İngilizce albümü yarından itibaren tüm dijital platformlarda yayınlanacak. - 15.04.2021Ekim ayında Davet isimli albümüyle müzikseverlerin karşısına çıkan Gülçin Ergül’ün uzun süredir üzerinde çalışğı Invitation adındaki 8 şarkılık ilk İngilizce albümü Arpej Yapım etiketiyle 16 Nisan’da tüm dijital platformlarda yayınlanacak.

Müzik direktörlü
ğünü Emre Bayar’ın yaptığı ve Hollandalı ödüllü söz yazarı Josephine Zwaan ile beraber yazdığı şarkılara ek, Gülçin Ergül’ün söz ve müziğini yaptığı 4 şarkının bulunduğu albümde, efsanevi şarkıcı Whitney Houston’ın I Wanna Dance With Somebody şarkısının coverı da yeralıyor.

Albüm foto
ğrafları için Safa Gülsoy’un objektifine poz veren sanatçının stylingini Fırat Kanburoğlu yaptı. Albümdeki ilk klip Murat Joker yönetmenliğinde; sözü Gülçin Ergül ve Josephine Zwaan’a, müziği ise Emre Bayar ve Gülçin Ergül’e ait olan, disko-pop tarzındaki Don’t Wake Me Up adlı parçaya çekildi. Klipte, Ergül ve dansçılarına özel olarak hazırlanan Zeynep Bozkaya imzalı tasarımların yanı sıra Cihan Nacar, Esra Gürses ve Berfuğ Kıran ve Spica Dance Shoes imzalı tasarımlar da kullanıldı.

Solo albümleri ile müzik kariyerine iddialı bir
şekilde devam eden Gülçin Ergül, bu albümle beraber hem şarkı yazarlığındaki yeteneğiyle dikkat çekiyor, hem de yurt dışında da ses getirecek modern sound'uyla uluslararası bir başarının temellerini atmayı başarıyor.

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2021