Kullanıcı Adı Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 15
Sayı: 1758
Güzel Sanatlar Fakülteleri ve benzeri okulların yetenek giriş sınavlarının YÖK tarafından kaldırılması konusunda ne düşünüyorsunuz?

Kaldırılması doğru bir karar, Katılıyorum.
Kaldırılması yanlış bir karar, Katılmıyorum.

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 67 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

Dünyanın en bilinen parçalarından, yılbaşının temsilcisi ünlü besteci James Lord Pierpont’un sevilen parçası ‘Jingle Bells Türk Prodüktör MOSES ve EMR3YGUL tarafından yeniden yorumlandı. - 05.02.2020MOSES sahne adı ile bilinen müzik prodüktörü Musa Acar ve EMR3YGUL adıyla bilinen Emre Eygül yılbaşının temsilci parçası Jingle Bells’e uyguladıkları cover ile evrensel bir başarıya imzalarını attılar.

Dünyanın en bilinen
şarkılarından Jingle Bells için uzun bir dönem, titizlikle çalıştıklarını belirten prodüktörler, yeni Jingle Bells yorumlarıyla müzikseverler tarafından büyük beğeni kazandı. Çok kısa sürede yoğun bir ilgiyle karşılanan çalışma iki haftada 230 bin dinlenme oranıyla zirveye tırmanıyor.

Parçanın vokali için
İsveçli sanatçı ile  de çalışan MOSES& EMR3YGUL, çalışmanın sonunda çeşitli ses teknikleriyle parçayı bir yıllık bir emekletamamladıklarının altını çiziyor.

Ba
şarıları “We Are Venom”dan geliyor…

Marvel karateriVenom’dan esinlenerek yazdıkları ilk teklileri “We Are Venom” isimli parça ile 2018 yılında milyonlarca dinleyiciye ula
şan MOSES ve EMR3YGUL, bu şarkıları sayesinde dünya müzik piyasasında önemli bir yer edinmeyi başarmışlardı.

Youtube’da bir yılda 14 milyon tıklanma alan, Spotify’da 1.6 milyon defa dinlenen ve Rusya’daShazam’ın Top 200’ünde 20. Sıraya kadar yükselen “We Are Venom, Türkiye Spotify’da ise Viral Top 50’de 4 numaraya kadar yükselmi
ş 1 ay listede kalmıştı.

Deezer gibi müzik payla
şım platformlarında da 2018 yılının en çok dinlenen elektronik müzik şarkılarının arasına girmeyi başaran We Are Venom, bugüne kadar Türk prodüktörlerin imza attığı en başarılı çalışmalar arasında zirvede yerini aldı. Aynı başarıyı Jingle Bells ile de hedefleyen ve günden güne bilinirlikleri artan prodüktürler, yeni ses getirecek parçalarını, çok sevilen bir film üzerinden kurgulayacaklarının tüyosunu verdi.

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2020