Kullanıcı Adı
Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 16
Sayı: 1807
Mavi Nota e-Müzik Gazetesi'ni hangi yolla öğrendiniz?

Arkadaş tavsiyesi üzerine öğrendim.
Yaptığı çalışmalardan dolayı biliyordum.
Basın yayın araçları aracılığı ile öğrendim
İnternet arama motoru aracılığı ile öğrendim.
Tesadüfen öğrendim
Mavi Nota'yı doğduğu günden beri bilirim

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 17 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

Kanye West, Lil Wayne, Schoolboy Q, ve çok daha fazlası bu albümde! - 23.07.2015Karizmatik kişiliği ve şarkıları ile farklı türlerden müzik dinleyicilerinin dikkatini çekmeyi başaran A$AP Rocky’nin yeni albümü At.Long.Last.A$AP (A.L.L.A.) iTunes’ta yayınlandı ve Amerika, İngiltere, Kanada, Fransa ve Almanya gibi birçok ülkede listelerin zirvesine yerleşti. Harlemli genç yıldızın ses getiren bir önceki albümü Long.Live.A$AP’ın ardından yayınlanan 2015 albümünde A$ap Rocky’e bu kez “Everyday” şarkısında Rod Stewart, Miguel ve Mark Ronson, “Jukebox Joints” şarkısında Kanye West ve Joe Box, “Electric Body” şarkısında ScHoolboy Q, daha önce yayınlanan “M’$” şarkısının yeni versiyonunda Lil Wayne gibi birçok ünlü isim eşlik ediyor. Ayrıca Mos Def, Juicy J, UGK ise albümde dikkat çeken diğer isimler.

Prodüktörlü
ğünde Jim Jonsin, Juicy J ve Mark Ronson gibi isimlerin imzası olan şarkıların yer aldığı albümün baş prodüktörlüğünü ise Danger Mouse, A$AP Yams ve A$AP Rocky üstleniyor. Katkısı olan diğer isimler ise; Hector Delgado, Juicy J, Chace Johnson, Bryan Leach ve AWGE. 

2013 yılında yayınladı
ğı Long.Live.A$AP adlı ilk albümüyle Bilboard’un Top 200, Hip-Hop, R&B ve Dijital Albüm listelerinde #1. sıraya yerleşen A$AP Rocky, ayrıca 24 ülkenin de Top 10 listesine girerek uluslararası bir başarıya sahip olmuştu. “F**kin’ Problems,” (feat. Drake, 2 Chainz and Kendrick Lamar) ile Grammy adaylığı ve birçok prestijli ödülü bulunuyor.

Albüm: http://www.mavi-nota.com/?link=yenialbumler
Albüm: http://www.mavi-nota.com/index.php?link=albumler&no=218


Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2021