Kullanıcı Adı
Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 15
Sayı: 1776
 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 20 müzisyen gazete okuyor
 
 
Ekin Acar
 
 
Yayımlanan Sayı : 728

“Punk Rock’ın edepsiz çocukları: The Bloodhound Gang” - 20.02.2009Amerikalı punk rock grubu “The Bloodhound Gang”, 1992 yılında Pennsylvania’da kuruldu. Bugüne dek 6 milyonun üzerinde albüm satışı gerçekleştiren grup, Jimmy Pop, DJ Q-Ball, Jared Hasselhoff ve The Yin olmak üzere dört üyeden oluşuyor.

Grup üyelerinden Jimmy Pop vokal ve gitar; Evil Jared Hasselhoff vokal ve bas gitar;  Q-Ball vokal ve klavye; The Yin ise davul, perküsyon ve vokalde ön plana çıkıyor.

Grup, şu andaki dört kişilik yapısına kavuşmadan önce dönem dönem farklı üyelerle yol almış. Bu üyeler, Daddy Long Legs, M.S.G., Skip O’Pot2Mus, Tard-E-Tard, Spanky G, Willie the New Guy, Foof, Bubba K. Love ve Lupus Thunder olmuş.

The Bloodhound Gang’in albümlerine baktığımızda, 1995 yılında Use Your Fingers, 1996′da One Fierce Beer Coaster, 1999′da Hooray for Boobies ve 2005′de Hefty Fine adlı albümlere imza atıklarını görüyoruz.

Şarkı sözleri ve video klipleriyle oldukça konuşulan grup,  esprili, açıkça taşlayıcı ve hatta dönem dönem ikili anlamlar taşıyan kelimelerle ön plana çıkıyor. Hatta grubun bir porno yıldızına adadığı şarkısı (Ballad of Chasey Lain) dahi var. Vokal Jimmy Pop, dilini burun deliğine sokabilmesi ile nam salmış…

Parçaları MTV kanalındaki Jackass adlı şovda sık sık kullanılan The Bloodhound Gang, bu yıl Soundwave Festivali’nde de sahne alacak. Web sitesine buradan ulaşabileceğiniz grubun olay yaratan parçalarından biri The Bad Touch’ın videosunu, şarkının nakaratıyla birlikte aşağıda paylaşıyorum…

İyi izlemeler ve dinlemeler! :)


Bloodhound Gang - The Bad Touch


Parçanın nakaratı:


Do it now
You and me baby aint nothin but mammals
So lets do it like they do on the discovery channel
Do it again now
You and me baby aint nothin but mammals
So lets do it like they do on the discovery channel
Gettin horny now

fıstıkyeşili

 

 

0 adet yorum yazılmıştır. Yorumları okumak yada yorum yazmak için sisteme giriniz.Yazıyı Tavsiye Et
 
Tavsiye Adresleri


Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.

E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2020