Kullanıcı Adı
Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 15
Sayı: 1771
5 Ağustos 2020 tarihinde yapılacak olan CSO Stajyer sanatçı sınavı şartnamesi hükümleri, CSO gibi standardı yüksek bir orkestraya stajyer sanatçı seçmek için yeterli midir?

Yeterlidir.
Yeterli Değildir.

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 50 müzisyen gazete okuyor
 
 
Portre
 
  Marcin Nałęcz-Niesiołowski “Şef”

1972 yılında Polonya’nın Gdynia şehirinde doğdu. 1996 yılında Varşova'da Frederic Chopin Müzik Akademisi'nde Prof. Boguslaw Madey ile çalıştı, senfoni ve opera şefliği bölümünden pekiyi derece ile mezun oldu. 2010 yılında post-doktora ödülü kazandı ve Habilitatus Akademisi'nde Doktor unvanı verildi.

Ocak 1997 yılında Bialystok Filarmoni’nin Sanat Yönetmeni ve Genel Müdürü oldu. Eylül 2005 yılında Podlasie Opera ve Filarmoni Orkestrası’na, Kültür Bakanı ve Mare
şal tarafından kurulan bir kuruma Sanat Yönetmeni ve Genel Müdür olarak atandı.

Niesiolowski, Polonya’da pek çok müzik etkinli
ğine katılmış ve yurtdışındaki senfoni orkestraları ile aktif olarak çalışştır. ABD, İngiltere, Kore, Meksika, Fas, İspanya, Estonya, Finlandiya, Litvanya, Letonya, Ukrayna, Rusya, Beyaz Rusya, Almanya, İsveç, Fransa ve Belçika’da dahil olmak üzere dünyanın çeşitli ülkelerinde, konserlerde yer almıştır.

Podlasie Opera ve Filarmoni Orkestrası ile birlikte sık sık yurtdı
şına turneye gitmektedir. 2005 Ağustos ayında, Brüksel'de, piyanist Stanislaw Drzewiecki ile Avrupa Parlamentosu'nda yapılan "Dayanışma" hareketinin 25. yıldönümü kutlamalarının açılış konserinde yer aldı. Haziran 2006’da St. Petersburg’da, Krzysztof Penderecki tarafından yazılan Jutrznia adlı eseri Rus solistler ve korolar eşliğinde seslendirdi.

Niesiolowski, programlarında sık sık az bilinen Polonyalı bestecilerin eserlerine yer vermi
ştir.

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2020