Kullanıcı Adı
Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 15
Sayı: 1770
5 Ağustos 2020 tarihinde yapılacak olan CSO Stajyer sanatçı sınavı şartnamesi hükümleri, CSO gibi standardı yüksek bir orkestraya stajyer sanatçı seçmek için yeterli midir?

Yeterlidir.
Yeterli Değildir.

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 23 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

ÇYDD ve kardeş kuruluşu Türkiye Çağdaş Yaşamı Destekleme Vakfı, ÇYDD Genel Başkanı Türkan Saylan'ın önerisiyle hazırlanan konseri Saylan'a armağan ediyor. - 26.05.2009Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği (ÇYDD) ve kardeş kuruluşu Türkiye Çağdaş Yaşamı Destekleme Vakfı (TÇYDV), Türkiye'nin her köşesindeki tüm çocuklara, gençlere ve yetişkinlere çağdaş eğitim olanakları ulaştırmak üzere çalışmalarına bir yenisiyle devam ediyor.

ÇYDD ile TÇYDV,  "Çağdaş Yaşam Çağdaş Sanatla Elele" projesi kapsamında 5 Haziran Cuma günü İş Kuleleri'nde düzenleneceği etkinlikle ünlü sanatçıları biraraya getiriyor.

Geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden ÇYDD Genel Başkanı Türkan Saylan'ın  anısına armağan edilen konserde, yıllara damgasını vurmuş Türk Pop müziği sanatçıları Berkant, Bilgen Bengü, Coşkun Demir, Ersan Erdura, Esin Avşar, Metin Ersoy ve Selçuk Alagöz ile genç kuşağın sevilen ismi Yaşar aynı sahnede buluşuyor.

Sunucu Çiğdem Tunç'un sunumuyla renklenecek olan konserin geliri ile ülke genelinde daha çok ilköğretim okulu öğrencisinin müzik, resim, tiyatro gibi sanat dallarıyla okul ortamında tanışması için müzik enstrümanlarının alınması, resim malzemelerinin temini ve eğitmenlerle birlikte sanat çalışma mekanlarının oluşturulmasına destek verilecek.

AA
Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2020