Kullanıcı Adı
Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 15
Sayı: 1770
5 Ağustos 2020 tarihinde yapılacak olan CSO Stajyer sanatçı sınavı şartnamesi hükümleri, CSO gibi standardı yüksek bir orkestraya stajyer sanatçı seçmek için yeterli midir?

Yeterlidir.
Yeterli Değildir.

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 20 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

Tüzün, Eurovision için destek istedi - 13.01.200651. Eurovision Şarkı Yarışması’nda Türkiye’yi temsil edecek olan Sibel Tüzün, “Türk halkından oy desteği bekliyorum” dedi.

Atina’da yapılacak 51. Eurovision Şarkı Yarışması’nda Türkiye’yi temsil edecek olan Sibel Tüzün, yarışma için üç şarkı üzerinde çalıştığını, şarkılardan birinin hazır olduğunu söyledi.

Atina’da yapılacak 51. Eurovision Şarkı Yarışması’nda Türkiye’yi temsil edecek olan Sibel Tüzün, Kemer Tekirova Rixos Otel’de verdiği konserde tatilcileri coşturdu. Eurovision’da Türkiye’yi temsil etme görevinin kendisine verildiğini belirten Tüzün, yarışma için üç şarkı üzerinde çalıştığını söyledi.

Şarkılardan birinin hazır olduğunu anlatan Tüzün, şöyle dedi: “Diğer iki şarkı üzerinde çalışmalarımız sürüyor. Görevin verilmesinden sonra 3-4 saat uykuyla çalışıyorum. Hatta bu yoğunlukta bir de hastalandım. Boğazımın tahriş olması nedeniyle iki gün boyunca evden çıkamadım. İlaç tedavisi gördüm. Şu anda iyiyim. Elemelerin yapılacağı Mayıs ayına kadar yoğun bir çalışma içinde olacağım.”

Yarışmada TRT’nin isteği üzerine Türkçe şarkı söyleyeceğini anlatan Tüzün, “Ancak tanıtım CD’lerimiz İngilizce, Yunanca ve Türkçe olacak. Yurtdışındaki tanıtımlarda bu üç dilde sunulacak” dedi.

Yarışmada verilecek oyların dereceyi belirleyeceğine dikkati çekenTüzün, “Türk halkından oy desteği bekliyorum” dedi.

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2020