Kullanıcı Adı
Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 15
Sayı: 1770
5 Ağustos 2020 tarihinde yapılacak olan CSO Stajyer sanatçı sınavı şartnamesi hükümleri, CSO gibi standardı yüksek bir orkestraya stajyer sanatçı seçmek için yeterli midir?

Yeterlidir.
Yeterli Değildir.

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 28 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

Fransa'da düzenlenen açık artırmada eski ABD Başkanı Bill Clinton'ın saksafonu 130 bin Avro'ya (yaklaşık 277 bin TL) satıldı. - 25.05.2009Cap D'antibes- Fransa'da düzenlenen Cannes Film Festivali'nin yanı sıra AIDS araştırmaları için yapılan ve Fransız Rivierası'ndaki Hotel du Cap'da dün gece düzenlenen geleneksel yardım gecesinin, aktris Sharon Stone'un ev sahipliği yaptığı 16'ncısında, eski ABD Başkanı Bill Clinton'ın saksafonu 130 bin Avro'ya satılırken, "Twilight"ın yıldızı Robert Pattinson'dan iki öpücük de 20'şer bin Avro'ya alıcı buldu.

Ünlü tenişçiler Monica Seles ve Jelena Jankoviç'ten tenis dersleri, Karl Lagerfeld tasarımı, Dom Perignon şampanyasıyla dolu el yapımı gitar çantası da satışa sunulanlar arasında yer aldı.

Geceye aralarında Paris Hilton, manken Claudia Schiffer, yönetmen Terry Gilliam, rapçi 50 Cent ve bilim adamı James Watson bulunduğu 800 davetli katıldı.

Geceden elde edilen toplam gelir henüz açıklanmadı. Geçen yılki organizasyondan 10 milyon dolar elde edilmişti.

AA
Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2020