Kullanıcı Adı Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 15
Sayı: 1762
Güzel Sanatlar Fakülteleri ve benzeri okulların yetenek giriş sınavlarının YÖK tarafından kaldırılması konusunda ne düşünüyorsunuz?

Kaldırılması doğru bir karar, Katılıyorum.
Kaldırılması yanlış bir karar, Katılmıyorum.

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 41 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

Hadise'nin rakibi Patricia Kaas, İstanbul'a geliyor. - 22.04.2009Moskova'da düzenlenecek 54'üncü Eurovision Şarkı Yarışması'nda ülkemizi temsil edecek olan Hadise'nin en büyük rakiplerinden dünyaca ünlü sanatçı Patricia Kaas İstanbul'da çok özel bir kabare şov gerçekleştirecek!

Moskova'da düzenlenecek olan 54. Eurovision şarkı yarışmasında Fransa'yı temsil edecek olan ve yarışmada Hadise'nin en büyük rakiplerinden biri olarak görülen 42 yaşındaki dünyaca ünlü yıldız, finallere son albümü 'Kabaret'de yer alan 'S'il fallait le faire' (Eğer mecbur kalsaydım) turnesi dâhilinde İstanbul'a geliyor.

Bir konserden ziyade görkemli bir kabare şovu şeklinde geçmesi beklenen gösteri, 10 Haziran Çarşamba gecesi Purple Concerts organizasyonu ile Harbiye Cemil Topuzlu Açık Hava Tiyatrosu’nda, hayranlarına unutulmaz anlar yaşatacağa benziyor.

920-1930’ların zarafetine, mücevher güzelliğindeki orijinal müziklerine görsel, duygusal bir ziyaret ve hüznü tutkulu bir valse dönüştüren Kaas'ın dünya çapında binlerce hayranı bulunuyor. 40 ayrı ülkede yayınlamış olan albümlerinin satışının 16 milyon adedi geçtiği belirtiliyor.

DHA
Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2020