Kullanıcı Adı Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 15
Sayı: 1762
Güzel Sanatlar Fakülteleri ve benzeri okulların yetenek giriş sınavlarının YÖK tarafından kaldırılması konusunda ne düşünüyorsunuz?

Kaldırılması doğru bir karar, Katılıyorum.
Kaldırılması yanlış bir karar, Katılmıyorum.

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 34 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

Arabesk şarkılar yeniden yorumlanıyor. ''İstanbul Arabesque Project'' konseri, 23 Nisan'da. - 17.04.2009Bergen'den Kamuran Akkor'a, Ferdi Tayfur'dan İbrahim Tatlıses'e arabesk müziğe yıllardır emek veren sanatçıların unutulmaz eserleri, farklı müzik gruplarından gelen müzisyenlerin oluşturduğu bir ekiple yeniden yorumlanıyor.

Konuya ilişkin yapılan açıklamaya göre, arabesk parçaların akustik rock ve arabesk birleşiminde unplugged (hiçbir elektronik enstrüman kullanmadan yapılan müzik) yorumlandığı ''İstanbul Arabesque Project'' konseri, 23 Nisan Perşembe gecesi, Studio Live'da izlenebilecek.

Davulda Rüya Grubu'ndan Barbaros Akbulut, elektro gitarda Buz Grubu'ndan Özer Kırçak, perdesiz gitar ve cümbüşte Rüya Grubu'ndan Korkut Peker, vokal ve klarnette Serkan Bağkesen ve basta Erkut Demiroyan'ın yer aldığı ''İstanbul Arabesque Project''in, her konserinde sürpriz sanatçılara da yer veriliyor.

HABERTÜRK
Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2020