Kullanıcı Adı Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 15
Sayı: 1762
Güzel Sanatlar Fakülteleri ve benzeri okulların yetenek giriş sınavlarının YÖK tarafından kaldırılması konusunda ne düşünüyorsunuz?

Kaldırılması doğru bir karar, Katılıyorum.
Kaldırılması yanlış bir karar, Katılmıyorum.

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 49 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

Piyanist, besteci Fazıl Say 19 Nisan’da, “Fazıl Say ve Arkadaşları” başlıklı özel bir konserle CRR’de sahne alacak. - 17.04.2009Le Figaro’nun “O, sadece dahi bir piyanist değil; şüphesiz ki 21. yüzyılın en büyük sanatçılarından biri olacaktır” dediği kültür elçimiz Fazıl Say, 19 Nisan pazar günü Cemal Reşit Rey Konser Salonu'nda sahne alacak.

Konserde Fazıl Say’a; dünyaca ünlü keman virtüozü ve devlet sanatçısı Ayla Erduran, günümüzün önde gelen keman virtüozlerinden ve Türk Keman Okulu'nun uluslararası temsilcilerinden Cihat Aşkın, Şişli Belediyesi Senfoni Orkestrası Sanat Yönetmeni ve viyolonsel grup şefi Çağ Erçağ eşlik edecek.

Fazıl Say ile oluşturdukları ikiliyle tango konserleri veren ve 2004 yılından bu yana, Mensing çağdaş dünya tango müzisyenleri listesinde yer alan Bandoneonist Tolga Salman, 'Nazım Oratoryosu’nda' Say’la birlikte sahne alan Zuhal Olcay ve Bariton Güvenç Dağüstün’de Say’la aynı sahneyi paylaşacak.

NTVMSNBC
Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2020