Kullanıcı Adı
Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 15
Sayı: 1770
5 Ağustos 2020 tarihinde yapılacak olan CSO Stajyer sanatçı sınavı şartnamesi hükümleri, CSO gibi standardı yüksek bir orkestraya stajyer sanatçı seçmek için yeterli midir?

Yeterlidir.
Yeterli Değildir.

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 29 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

Uluslararası İstanbul Müzik Festivali programını açıkladı. Festival, bu yıl 5 ile 30 haziran tarihleri arasında gerçekleşecek - 16.04.2009Bu yıl 37.’si düzenlenen İstanbul Müzik Festivali’nde toplam 18 etkinlik yer alıyor. Festival mekânları ise Aya İrini Müzesi, Topkapı Sarayı, Süreyya Operası, Arkeoloji Müzesi ve Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı.

37. Uluslararası İstanbul Müzik Festivali, 5 haziranda Aya İrini Müzesi’nde şef Sascha Goetzel yönetimindeki Borusan İstanbul Filarmoni Orkestrası’nın konseriyle başlayacak.

Her yıl verilen ödüllerden biri olan Onur Ödülü’nü bu yıl opera sanatçısı Ayhan Baran, Yaşam Boyu Başarı Ödülü’nü ise Daniel Barenboim alacak. Daniel Barenboim’a ödülü 30 Haziranda La Scala Filarmoni Orkestrası’yla vereceği konser öncesinde takdim edilecek. 

Festivalde konserlerin yanı sıra; Konsere Doğru söyleşileri de devam edecek. Söyleşilere Cem Mansur, Sol Gabetta, Han-Na-Chang, Toros Can gibi sanatçıların yanı sıra Türkiye’nin tek klasik müzik dergisi olan Andante yazarları Serhan Bali ile Aydın Büke ve Evin İlyasoğlu gibi müzik eleştirmenleri de yer alıyor.

Festivalde öne çıkan isimler arasında ise Anne Hallenberg ile Şef Christophe Rousset’nin yönetimindeki Les Talens Lyriquesi, Suna Kan, Chloé Hanslip, Sol Gabetta, Han-Na Chang, Elizabeth Watts yer alırken, Anne-Sophie Mutter, Sir André Previn ve Lynn Harrell’in birlikte vereceği konser de müzikseverler tarafından merakla bekleniyor. Festival biletleri 18 Nisanda satışa çıkacak.

AA
Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2020