Kullanıcı Adı Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 15
Sayı: 1762
Güzel Sanatlar Fakülteleri ve benzeri okulların yetenek giriş sınavlarının YÖK tarafından kaldırılması konusunda ne düşünüyorsunuz?

Kaldırılması doğru bir karar, Katılıyorum.
Kaldırılması yanlış bir karar, Katılmıyorum.

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 46 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

Gençlik Koroları destek bekliyor - 14.04.2009Boğaziçi Üniversitesi Klasik Müzik Korosu’na mensup öğrenciler; 15-19 Nisan tarihleri arasında üniversitelerarası nitelikte bir Gençlik Koroları Festivali düzenliyor.

Festivalin katılımcıları arasında da Gazi Üniversitesi Korosu, Hacettepe Gençlik Korosu, BÜMK Koroları, İstanbul Lusavoriç Korosu ve TRT Gençlik Korosu yer alıyor. Programda panel, seminer, atölye çalışmaları, ilköğretim okulu ve huzurevi konserleri de yer alıyor. İspanya’dan Şef Elisenda Carrasco i Ribot, Almanya’dan Şef Bernd Spitzbarth ve Belçika’dan solist Severine Delforge gibi isimler festivale konuk olacak. Üniversitenin desteği dışında sadece gönüllü öğrencilerin harçlıklarıyla organize ettiği festival için 2010 Ajansı’ndan istenen desteğe dair cevap gelmediğinden, yalnızca konaklama masrafları konusunda acil desteğe ihtiyaç duyulduğu belirtildi.

www.korofest.com

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2020