Kullanıcı Adı
Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 15
Sayı: 1770
5 Ağustos 2020 tarihinde yapılacak olan CSO Stajyer sanatçı sınavı şartnamesi hükümleri, CSO gibi standardı yüksek bir orkestraya stajyer sanatçı seçmek için yeterli midir?

Yeterlidir.
Yeterli Değildir.

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 30 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

Ritm... Dans... Teknoloji... Sheketak – Rhythm in Motion - 08.04.20091997 yılında Danny Rachom ve Zahi Patish tarafından kurulan Sheketak,  klasik-modern dans, sokak dansları, break dans eğitimli ödüllü dansçılardan oluşan enerjik bir topluluk. Dansçılar bireysel ödüllerinin yanısıra topluca ulusal bir ödül olan 2000 yılı Genç Sanatçı Ödülünü de kazanmış.Grup İsrail’in her yerinde gösteriler gerçekleştirmiş, canlı dans programları ve TV gösterileri için dans ve müzik çalışmaları ortaya koymuştur.

2003 yılında Racholm ve Patish, 12 sanatçıdan oluşan, enerjisini ritim ve sokaktan alan, hareket, canlı müzik ve video çalışmasını bir araya getiren Sheketak – Rhythm in Motion gösterisine hayat vermiştir. İlk gösterimi, Tel Aviv’de bulunan Suzan Dellal Merkezi’nde gerçekleştirilen gösteri, daha sonra dünya çapında izleyicilerin beğenisini toplamıştır.

1970’de doğan Zahi Patish, Michigan Interlochen Sanat Akademisi’nden mezun olmuştur. Bat-Sheva Dans Topluluğu’nda dans etmiş, eğitmenliğe ve farklı projeler için koreografiler üretmeye başlamıştır. 1967 doğumlu Danny Rachom, eğitimini Broadway Dans Merkezi'nde yapmış ve kendi hareket stilini yaratarak aranan bir hip hop öğretmeni haline gelmiştir. Tiyatro, video klipleri, TV  ve reklamlar için koreografiler üreten Rachomve Patish ev stüdyolarında çalışmalarını sürdürüyorlar.

Topluluğa klavyede Rimon Caz Müziği Okulu mezunu  Shaul Eshet, basta Fransa ve ABD eğitimli Jonathan Levy, bateride  İsrail’in ünlü rock gruplarından biri olan Tractor’s Revenge üyesi Aviv Barak, eşlik ediyor.

İsrail Büyükelçiliği ve Banzpozitif'in katkılarıyla gerçekleşecek ritm, dans ve teknolojinin enerjik buluşmasını kaçırmayın.

9.Nisan Perşembe akşamı saat. 20.30'da MEB Şura Salonu'ndaki gösterinin biletleri Biletix satış noktaları ve gösteri mekanında.

www.ankarafestival.com
Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2020