Kullanıcı Adı Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 15
Sayı: 1762
Güzel Sanatlar Fakülteleri ve benzeri okulların yetenek giriş sınavlarının YÖK tarafından kaldırılması konusunda ne düşünüyorsunuz?

Kaldırılması doğru bir karar, Katılıyorum.
Kaldırılması yanlış bir karar, Katılmıyorum.

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 37 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

Pop müziğin yeni prensesi geliyor - 06.04.2009I Kissed A Girl, Hot’N Cold, One Of The Boys gibi parçalarıyla Amerika ve Avrupa’da büyük başarı kazanan ve müzik listelerinde zirveden inmek bilmeyen Katy Perry, dünya turnesi “The Hello Katy Tour” kapsamında İstanbul’a geliyor.

Başarısını Grammy ve Brit Awards performanslarıyla pekiştiren parçalarının sözleri ve yaşam tarzıyla da dünya gençliğinin idolü haline gelen Katy Perry, Unilife Organizasyonuyla 9 Temmuz akşamı True Blue’da Türkiye’deki ilk konserini verecek ve İstanbullu hayranlarıyla buluşacak. 

Katy Perry henüz dördüncü sınıftayken Grammy ödülü kazanmayı kafasına koymuştu. O sıralar yalnızca dokuz yaşında olan Katy, aradan 15 yıl geçtikten sonra ise One Of The Boys albümünden çıkan ve dünyanın hemen her yerinde tanınan parçası I Kissed A Girl ile En İyi Bayan Pop Vokal dalında ilk Grammy’sine aday gösterildi.

Albümü One Of The Boys ile bugüne kadar iki milyonun üzerinde ve 45’likleriyle toplamda 20 milyonu aşkın dijital satışa ulaşan 24 yaşındaki genç şarkıcı; en köklü yayınlardan Rolling Stone dergisinin okuyucuları tarafından da 2008’in En İyi Yeni Sanatçısı seçildi. Perry’nin listelerde bir numaraya oturan ikinci şarkısı Hot N Cold ise yayınlandıktan kısa bir süre sonra 3 milyonu aşkın dijital satış yaptı. Şimdiden kendine milyonlarca hayran edinen Perry’nin canlı performansı merakla bekleniyor.
Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2020