Kullanıcı Adı
Şifre
Üye olmak istiyorum!                Şifremi unuttum!
Yıl: 17
Sayı: 1807
Mavi Nota e-Müzik Gazetesi'ni hangi yolla öğrendiniz?

Arkadaş tavsiyesi üzerine öğrendim.
Yaptığı çalışmalardan dolayı biliyordum.
Basın yayın araçları aracılığı ile öğrendim
İnternet arama motoru aracılığı ile öğrendim.
Tesadüfen öğrendim
Mavi Nota'yı doğduğu günden beri bilirim

Sonuçları gör

Geçmişteki Anketler 
Tavsiye Adresleri
Birden fazla adresi enter tuşunu kullanarak alt alta ekleyebilirsiniz.
 
E-Posta Adresiniz
Adınız Soyadınız
Notunuz
 
 
Şu an 27 müzisyen gazete okuyor
 
 
Haberler
 
 

Mavi Nota e-Müzik Gazetesi, 1 yıl yaşayamaz diyenlere inat 17. yaşını kutluyor! - 24.11.2021Basılı yayındaki dergi formatından yola çıkmak suretiyle daha geniş mecralara ulaşılması ve bir veri bankası olması amaçlanarak 24. Kasım 2005 tarihinde yayın hayatına başlayan ve www.mavi-nota.com web adresinden yayın yapan Mavi Nota e-Müzik Gazetesi, bugün 17. Yaşını kutluyor.

Müzik temalı bir internet portalı olan 7/24 yayını sürdüren Mavi Nota e-Müzik Gazetesi, bir sosyal sorumluluk projesi olma hüviyetiyle, Atatürk ilke ve devrimlerinin müzik politikalarını şiar edinmiş olarak yayın yaşamını sürdürmektedir.

İnternette dünyanın en etkin veri tarayıcılarının üyesi olan ve bu tarayıcılar tarafından sürekli taranarak, ülkemiz müzik sanatı ile bilgilerin dünya veri bankalarına ulaşmasına aracılık eden  Mavi Nota e-Müzik Gazetesi, saygınlığı ve güvenilirliği her geçen gün artan bir internet portalı olarak müzik alanında yeri almıştır.

“Mavi Nota Müzik Ödülleri” adındaki halen Türkiye’nin yaşayan en uzun süreli saygın müzik ödülü ile, LiveWeb kanalı ile, Müzik Sözlüğü ile, bilgi kanalları ile, fotoğraf ve müzik arşivleri ile, yüzlerce yazarı ve binlerce makalesi ile, okuyucunun isteklerini an itibariyle okura ulaştıran kısa mesaj panosu ile ve teknik ve kültürel bilgiler içeren sayfaları ile alanındaki özel kimliğini koruyan Mavi Nota e-Müzik Gazetesi, tüm müzik dünyasının gözbebeği olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

17. yaşımızı değerli okurlarımızın ve takipçilerimizin güven duyguları içinde kutluyorken, bugüne gelmemizde madden ve manen destek olanlara da minnet ve şükranlarımızı sunuyoruz.

Tüm Hakları Saklıdır © 2005-2021